Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vélemény a "koronavírus"-ról?

Vélemény a "koronavírus"-ról?

Figyelt kérdés
Én szerintem kamu az egész, csak a pénzt szedik egyből. Ijesztgetik az embereket habira, szerintem nincs vírus. Meghallgatnám a ti véleményeteket is.

2020. aug. 26. 23:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon sok példa van az intézkedésekre, van ahol hatalmas korlátozások voltak, van ahol részlegesek és volt ahol konkrétan semmi. Egyik országban sem haladta meg az összmegbetegedés meg a halálozás az előző évek átlagait, na ez vajon mit is jelent? Azt, hogy csak akkor van ez a járvány ahol elkezdik tesztelni rá a lakosságot érdekes. De a halottak száma miért nem ugorja meg sehol az összhalált?? Ez a járvány a PCR tesztek nagy varázslata.
2020. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem kamu, mert az egyik nővérként dolgozó ismerősöm (usa) is beteg lett ettől a vírustól.


So, I tested positive for COVID-19 and am symptomatic. If you have been in contact with me in the past 2 weeks, please call/text my cell phone, anytime, at (910) 548-xxx and I'll let you know what you need to do... Thank you all for your prayers...


I wanted to thank everyone so much for your encouragement and prayers! It has meant so much to me. After over 2 months of being sick and hospital visits, I was able to get two negative tests and am finally clear of this terrible virus. Praying for you all every day... Stay safe and healthy! 💕💕

2020. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én törtenetem, hogy egy infulenza után kialalult tüdőgyulladás miatt kilyukadt a tüdőm. Életerős, sportoló fiatalként. Kétszer műtöttek és megjártam a poklot. Az egész további életemre kihat ez a dolog. Senkinek nem kívánom. Sajnos ez a vírus tüdőgyulladást okozhat és bárki járhat úgy mint én. Mindenki eldöntheti, hogy védekezik vagy tagad és esesetleg kórházban végzi lélegeztető gépen. Fiatalként jo esellyel túléled de a szívedre vagy tüdődre gyakorolt hatást lehet életed végeig viselned kell majd. Tudom aminek nem volt még komoly baja sérthetetlennek hiszi magát. De sajnis senki nem az. Az sem aki egeszségesen él, nem szokott beteg lenni és sportol is. Én ilyen voltam mégis beteg lettem. És ez CSAK az influenza volt. Ne akarja ezt senki magának. Ehhez képest maszk a zárt terekben meg lemondani pár zsúfolt programot és kezet mosni kis áldozat.
2020. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
2, Persze, koronavírusban halt meg, hogyne.... :D Aztán mindjárt jön, hogy ja, de mellette volt egy hasnyálmirigy rákja, öröklődő szívbetegsége, autóbalesetet szenvedett, mert vezetés közben agyvérzést kapott, a baleset közben leszakadt a lába, ezután egy megvadult horda odament, kirabolta, de előtte 34-szer megszúrták, viszont az orvosok a kórházba szállítást követően csináltak tesztet, és egyértelműen a koronavírus okozta a halálát....
2020. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

14 ez egy mentség keresés arra te miért nem kaphatod el és halhatsz bele. De nincs mentség elkaphatod és nagyon beteg is lehetsz tőle. Fitalon kis esellyel halsz bele ha kapsz orvosi ellátast de maradandó károsodásaid lehetnek. Ez van

:(

2020. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Idiota 6os. 38900ember fordult orvoshoz influenza szeru tunetekkel, nem pedig halt meg. Mekkora baromnak kell lenni hogy valaki ezt elhiggye.


Egesz 2015ben osszesen 131000en haltak meg itthon, ez atlagolva 11000 havonta. Te azt allitod hogy 38000ember halt meg influenzaban 3honap alatt, mikor osszesen 33000ember halt meg marciusig. 😂 Eleve a szezonalis influenza halalozasi rátája kb 0.2%, szal kb 80 ember halhatott meg 2015 elso negyed eveben.



Egyebkent tokeletesen latszik hogy a hulye emberek hogyan terjesztik a hulyesegeiket tovabb. Es a tobbi hulye meg is hiszi.

2020. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

*


38000es szam az heti influenza szam volt nem negyedeves. A halalozasi rataja 0.1%, de a gyermekeknel es a fiatal felnotteknel ennek a toredeke, igy meg 38an sem halnak bele hetente itthon az influenzaba.

2020. szept. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!