Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudok helyrejönni?

Miért nem tudok helyrejönni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta járom az orvosokat, mert időszakosan torokfájással és folyamatos orrdugulással küzdök. Ma is fül orr gégészeten jártam, ahol a doktornő megállapítása szerint minden negatív, azon kívül, hogy piros a torkom. A légutaim szabadok, a nyirokcsomóim nincsenek megduzzadva, a füleim nincsenek begyulladva, minden jónak tűnik. Minden egyes orvos ezt mondja, 4 különböző, de mégis azonos szakvéleményem van, azonban továbbra sem tudok helyre jönni. A fülem alatt fáj a torkom két oldalt, az orrom nem folyik, az arcüregem nem tűnik nehéznek... ötletem sincs, hogy hova forduljak vagy mit csináljak és az őrületbe kerget. Ha valakinek volt hasonló problémája, kíváncsi lennék a sztorira meg a megoldásra.

2020. szept. 28. 12:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Konkrétan szóba se jött az allergia, és azt mondta a háziorvosom, hogy az allergiát a laboreredményben valamennyire látni kéne, szerintem nem valószínű. De egyébként én is erre tippeltem...

A lelki okot sem zárom ki, kihat az ember fizikumára a lélek "egészségtelensége"

2020. okt. 8. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!