Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Utolsó menstsváram talán az...

Utolsó menstsváram talán az internet,valaki hasonlót hallot már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem becsülöm le az internetet,talán itt bukkanok rá a megoldásra: január óta visszatérően izzadok éjszakánként (29N). Általában kb egy hétig folyamatosan,2-3 hét szünet és újból. Leginkabb a mellkasomon folyik a víz,de annyira hogy párom törölget törölközővel :(


Orvosok ahol voltam: februárban háziorvos-> vérkép,mellkas röntgen, áprilisban nőgyógyász -> hormonpanel kibővített nagyvérképpel (vitaminokat is néztek),inzulinrezisztencia vizsgálat,rákszűrés,hüvelyi UH, májusban ultrahang -> hasi+nyaki+pajzsmirigy.


Itt megszűnt az izzadás majd augusztusban újult erővel visszatért ekkor elmentem egy belgyógyász endokrinologushoz aki egy még nagyobb hormonvérképet csinált,az összes hormonom rendben,nem vagyok premenopauzás (várható volt 29 évesen)


Gyógyszert nem szedek,soha nem iszom alkoholt,nem dohányzom egyáltalán,a szoba hőmérséklete nem befolyasol semmit.

Naptárat vezetek,de a ciklusomhoz sincs semmi köze.


Már az összeomlás szélén állok,a háziorvoson kívül mindenhol kemény.pénzeket fizettem,es.mégsincs meg a problémám oka. Nagyon félek,hogy februárban túl korán mentem az általános vérképre és azóta kimutataa valamit :( A háziorvosom ugyanis előszór a limfómát emlegette.


De ennyi vizsgálat után most már mit tehetnék???


Valakinek bármi ötlet,tapasztalat egy elkeseredett nőnek? :(((



2020. szept. 29. 07:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Jó az tényleg durva. Én csak egyszer szoktam.
2020. okt. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

És azért itt próbálok tényleg valamire jutni,mert a háziorvosom a héten pl. azt mondta igyak citromfű teát... szóval zsákutcába futottam az orvosoknál,de nem tudom lehet az idegeire megyek és felhívom újra.


Tényleg durva,a lábaim között kb annyira folyt a víz,mintha bepisiltem volna. Megtörölköztem aztán1 óra múlva újra..

2020. okt. 2. 06:30
 23/29 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy szomnológusnak lesz megoldási javaslata, nagyon drukkolok, hogy oldódjon meg.
2020. okt. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2020. okt. 2. 06:42
 25/29 A kérdező kommentje:
Ha bárkit érdekel, ha kiderül mi okozza utólag megírom szívesen ide.
2020. okt. 2. 06:43
 26/29 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekelne. (a szomnológust én javasoltam)
2020. okt. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel hasonló cipőben. A citromfű tea bár finom nem fog használni. Próbáltam csak folyton pisilnem kellett tőle így még rosszabb volt az éjszaka.

Mintha a zsályát ajanlották volna izuadás ellen. Azt nem próbáltam. Azért amire figyelhetnél lefekvés előtt 2 órával már ne egyél vagy csak minimálisat, fűszereset, zsírosat és az alkoholt kerüld este. Nejlon anyagú ruhákat is mert ezek mind rontanak a helyzeten. És próbáld megfigyelni mi történik veled azokon a napokon mikor jelentkezik ez a tünet. Napközben is este is és az álmaidra is figyelj. Ezuel sokat segíthetsz az orvosnak. Nekem egyszerűbb mert rémálmaim vannak olyankor. :/

2020. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam, hogy a citromfű tea ennyire extrém esetnél nem fog csodát tenni. Figyelek nagyon az étkezésre, nem eszem lefekvés előtt jóval.. a csípős,fűszeres dolgokat teljesen elhagytam. Alkholt meg kb. sose iszom:)


Bevallom én elég rossz dolgokra gondolok már, hogy mitől lehet. De ha ez abba az irányba alakulna, akkor az egész orvostudomány mehet a kukába mert januárban egyből mentem kivizsgálásra amint először előjött ez a dolog (pontosabban miután 3 héten keresztül minden este előfordult).

2020. okt. 2. 09:42
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj olyan nagyon rossz dolgokra. Volt ismerősöm akinek ilyen tünetei voltak és rákos volt. De ott sok más tünet is jelentkezett. Pl fáradtság, fulladás, nagyon extrém vérszegénység, szédelgés. Súlyos problémáknál nem ez az egyetlen tünet!
2020. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!