Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémia ? Csontrák ? Vagy...

Leukémia ? Csontrák ? Vagy egyéb betegség ?

Figyelt kérdés

3. hete fáj a lépem és a májam . Végig fájdalomcsillapítót szedtem rá. Emellé társult bedagadt nyirokcsomó és fejfájás is valamint 4.napja minden fogmosásnál vérzik az ínyem . Elmentem orvoshoz ,most is a klinika belgyógyászati osztályán fekszem ,de még nem jöttek meg az eredmények .

Eddig volt sima verképen ,kvalitatív vérképen valamint vvt-t is néztek . Ma hasi ultrahangom és mellkasröntgenem .

Holnap lesz csontszcintigrafiám amitől kicsit félek . Úgytudom ez az eljárás a csontokban lévő daganatok/áttétek kimutatására szolgál . Ha valaki átesett mar ezen szívesen fogadom a tapasztalatait ! Kicsit nyugtalan vagyok a tüneteim miatt de nyugtassatok meg !

Köszönöm a válaszokat előre is .



2020. szept. 30. 19:18
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/175 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok ! Márciusom az elejétől így telt : Ugye volt ez a láz , fejfájás stb kb tartott 8 napig , 5 napig teljesen jól voltam . Most meg múlthét szombat óta megint elkaptam valamit ? Hőemelkedés újra és most fáj a torkom is , de nem köhögök és nem covid . Nemértem , épphogy vége lett a másiknak . Szedem vitaminokat is , de nemtudom nemhasznalnak.

A vizsgalatok ahogy érzekeljuk teljesen levannak allitva, nem csinalnak semmit, nemtudunk mittenni . Borzaszto . Valakinek ide itthonra valamilyen tipp ? Szép estét !!

2021. márc. 18. 22:49
 92/175 A kérdező kommentje:
Update : Továbbra is tart a fennt leírt dolog, a manduláim ilyen fehér dolgok kezdtek megjelenni , szerintem tüszős mandulagyulladás lesz . Nagyon fáj , nem igazán bírok nyelni sem, hideg vagy a meleg segít ilyenkor a torkomon ?
2021. márc. 20. 23:26
 93/175 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ugyan a hideget mondja, mert mutet utan fagyit etetnek, de sajat keserves tapasztalat, hogy a hidegtol csak megfajdul.

Nem tul forro citromos tea es eros mentolos, eukaliptuszos cukorkak, szopogato tablettak.

Nagyon kivanom, amint lehet, a csontvelo-vetelt vegre csinaljak meg.

2021. márc. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/175 A kérdező kommentje:

Igen , egyépként énis a meleget érzem jobbnak ! Köszi !

Remélem énis, hogy megcsinálják de ami most az egészségügyben van...

2021. márc. 21. 08:35
 95/175 anonim ***** válasza:
100%

onkohematólógián szokás a több éves találgatás, mielőtt kiderül mi is a baj, remélem nálad nem ez lesz.

IgA-t LDH-t magánban is nézethetsz, ezek önmagukban is akár diagnosztikusak lehetnek annyiban, hogy akkor olyan irányban érdemes tovább menni.

2021. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/175 A kérdező kommentje:

Remélem mégsem az lesz .

Utolsó laboreredményemben a crp és a májenzimek voltak emelkedettek március elején . Elkezdtem újra antibiotikumot szedni ,remélem hat majd . Nem igazán tudok nyelni és a lázam is fennt van nemigazán akar lejjebb menni .

2021. márc. 22. 20:58
 97/175 A kérdező kommentje:
Kezdek jobban lenni, hat az antibiotikum a torkomra :) Alaptünetek továbbra is megvannak. Megyek nemsokára mri , ti hogy vagytok?
2021. márc. 25. 21:35
 98/175 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy jobban vagy! Milyen mri lesz?


Én most voltam rutin laboron és a labor nagy eséllyel elmért egy értéket, mert a háziorvosom szerint már nem élnék ekkora szinttel. Jövő héten ellenőrzik, vszeg csak tényleg hiba csúszott a dologba.

2021. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/175 A kérdező kommentje:
Comb mri ! Oh basszus kívánom neked a legjobbakat , megkérdezhetem melyik értéket mérték el ?
2021. márc. 25. 23:10
 100/175 anonim ***** válasza:
100%
Kalciumot, nekem 4.5 felett volt. 2.6 volt a tartomany teteje.
2021. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!