Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémia ? Csontrák ? Vagy...

Leukémia ? Csontrák ? Vagy egyéb betegség ?

Figyelt kérdés

3. hete fáj a lépem és a májam . Végig fájdalomcsillapítót szedtem rá. Emellé társult bedagadt nyirokcsomó és fejfájás is valamint 4.napja minden fogmosásnál vérzik az ínyem . Elmentem orvoshoz ,most is a klinika belgyógyászati osztályán fekszem ,de még nem jöttek meg az eredmények .

Eddig volt sima verképen ,kvalitatív vérképen valamint vvt-t is néztek . Ma hasi ultrahangom és mellkasröntgenem .

Holnap lesz csontszcintigrafiám amitől kicsit félek . Úgytudom ez az eljárás a csontokban lévő daganatok/áttétek kimutatására szolgál . Ha valaki átesett mar ezen szívesen fogadom a tapasztalatait ! Kicsit nyugtalan vagyok a tüneteim miatt de nyugtassatok meg !

Köszönöm a válaszokat előre is .



2020. szept. 30. 19:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/175 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez borzalmas kérdező! Nagyon sajnálom, hogy ennyire nem képesek haladni az üggyel, amikor láthatóan a tüneteid igencsak aggasztóak. Én ezt már nem bírnám idegekkel. Tényleg sajnálom! Remélem a végén kiderül, hogy nem egy halálos kórral állsz szemben.
2021. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/175 A kérdező kommentje:
Biztos van akik sokkal rosszabb mint nekem . Igen énis reménykedem csak már mindent kizártak és ezeket nem...
2021. febr. 4. 17:23
 63/175 anonim ***** válasza:
100%
:(
2021. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/175 anonim ***** válasza:
100%
IgA-T, LDH-t, nézetnék, ha rólam lenne szó
2021. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/175 anonim ***** válasza:
37%

Kívánom neked a lehető legjobbakat!

Iszonyúan dühítő, hogy nem haladnak az eseteddel. A kamucovidosokat bezzeg pátyolgatják...

2021. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/175 anonim ***** válasza:
100%
Hematólógiai betegségeket gyakran későn veszik észre.
2021. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/175 anonim ***** válasza:
100%
De szeptember óta nem vennék észre? :(
2021. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/175 A kérdező kommentje:

Jóestét mindenkinek ! Először is nagyon köszönöm szépen , hogy irtok és a sok visszajelzést is , örülök hogy engem az ilyen emberek találnak meg !

Megpróbálom kifejteni az én gondolataimat :

Most ott állunk, hogy holnap is megyek orvoshoz- szerencsére mostmár magánba , meguntuk az egészségügyet .

Nem mondanám, hogy annyival rosszabbul érezném magam , de több helyen

jelentkezik a fájdalom . Van pár nap amikor energikus vagyok , de többségében 10 óra alvás után sem érzem magam kipihentnek .

Lázam és egyéb dolgom nincs ,viszont visszatért has ,inkább a lép tájékán lévő fájdalom ami nem függ mozgástól .

Fájdalomtűrő küszöböm nagyot fejlődött a kezdetek óta !

A csontjaim továbbra is fájnak , hosszú csontok mellett megjelent még a lapocka és a szegycsontnál is .

Azért dühítő ez, mert pont ezekben van csontvelő.

Van amikor csak szúrogat , de volt 10/9es is,nemtudtam lábraállni ,nem múlt el algopirinre sem, borzasztó volt .

Láttam írtátok, hogy későn veszik észre a hematologiai betegsegeket , ez tényleg így van ? Az a fura, hogy vérképemben semmi nem látszik , kissé alacsony a trombocitaszám, meg a fehérvérsejt alacsony .

Utolsó válaszolóval is egyetértek , hiszen nagyon durva lenne nem észrevenni fél évig egy ilyet .

Azon is gondolkodtak , hogy hamar volt a csontizotóp vizsgálatom . Annyira erre utalnak a tünetek , de vérkepemben nem látszik.

Ezért kéne azt a csontvelőt már levenniük.

2021. febr. 18. 22:53
 69/175 anonim ***** válasza:
88%
Remélem megoldódik a kálváriád most már. Borzalmas, hogy ennyi idő alatt nem tudták kivizsgálni, bízzunk benne, hogy a fizetős megoldás segíteni fog! 😊
2021. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/175 A kérdező kommentje:

A fizetős megoldás úgy néz ki segít !

Az orvosnak ma sikerült megállapítania raynaud szindrómát , jövőhéten veszik le a vérem utánna pedig megyek mri-re !

Őszintén aztmondták vab lehetősége a leukémiának vagyis a csontvelőben lévő rossz folyamatnak , ez nincs kizárva de lehet hogy végül autoimmun betegség lesz ...

2021. febr. 19. 21:39
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!