Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémia ? Csontrák ? Vagy...

Leukémia ? Csontrák ? Vagy egyéb betegség ?

Figyelt kérdés

3. hete fáj a lépem és a májam . Végig fájdalomcsillapítót szedtem rá. Emellé társult bedagadt nyirokcsomó és fejfájás is valamint 4.napja minden fogmosásnál vérzik az ínyem . Elmentem orvoshoz ,most is a klinika belgyógyászati osztályán fekszem ,de még nem jöttek meg az eredmények .

Eddig volt sima verképen ,kvalitatív vérképen valamint vvt-t is néztek . Ma hasi ultrahangom és mellkasröntgenem .

Holnap lesz csontszcintigrafiám amitől kicsit félek . Úgytudom ez az eljárás a csontokban lévő daganatok/áttétek kimutatására szolgál . Ha valaki átesett mar ezen szívesen fogadom a tapasztalatait ! Kicsit nyugtalan vagyok a tüneteim miatt de nyugtassatok meg !

Köszönöm a válaszokat előre is .



2020. szept. 30. 19:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/175 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt, hogy vagy autoimmun vagy vérképzési zavar, biopszia segített eldönteni. Tesóm is Raynaud szindrómás.
2021. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/175 A kérdező kommentje:
Most megyek csütörtökön vérvételre , hátha látnak valamit . Itt több orvos is mondta, hogy megkellene nézni a csontvelőt de a hematológusnál 1 szer voltam még az elején és egyszerűen szószerint le sem szart-. Bocsánat a csúnya szóért.
2021. febr. 21. 23:41
 73/175 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást! Már tényleg kivancsi vagyok.
2021. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/175 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulást!

Onko-haematologust említettél meg a legelején. Esetleg Dr. Farczádi Enikőhöz iranyitottak?

2021. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/175 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Nem Budapesten élek így nem hozzá és magánban sem tudtunk hematológushoz menni.
2021. febr. 22. 10:31
 76/175 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen, remélem jobban leszel. Tudom, hogy nehéz és az orvosok is sokszor... Ne kelljen mondanom... De ha valahogy összejönne időd, pénzed stb, akkor Farczádi doktornot ajánlom figyelmedbe, nagyon lelkiismeretes.

Nekem autoimmun betegségem van, egy rakás pénzt fizetek, meg maganban is, 5 perces konzultaciokert és ha bármi kérdésem van pl emailben, se köszönés, se üdvözlés csak egy szavas válaszok. :( jobbulást neked :)

2021. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/175 A kérdező kommentje:

Nagyon nem jó itt az egészségügy, külföldön már rég kiderítették volna mi bajom lehet.

Nekemis most aztmondták valószínűleg autoimmun, de nem jelentkezik még annyi arra utaló tünet hogy meglehessen állapítani.

Viszont aztmondták nemlehet kimondani hogy nem leukémia vagy valami csontvelői dolog mert ugye nálam a fő vezető tünet az a nagyon erős csontfájdalom. Köszönöm, neked is kitartást !

2021. febr. 22. 19:06
 78/175 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező!

Mi van veled? Hogy vagy? Tudsz már valamit, remélem jó hireid vannak.🌼

2021. febr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/175 A kérdező kommentje:
Szia !Nagyon kedves vagy, hogy kérded , de pont tegnap este nagyon rosszul lettem , kézben csontfájdalom és a bal oldalam is ( talán lép ) nagyon fájt este volt már javában így sürgősségire sem mentünk be . 2 algopirin 2 nospa és 1 algoflex dolo mellett múlt el .
2021. febr. 27. 10:27
 80/175 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom:( nem lehet, hogy csontvelő, vagy csonthártya gyulladásod van? Krónikus.
2021. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!