Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan iroda, ahol tesznek...

Van olyan iroda, ahol tesznek magasról a koronavírusra? Közel ültök, maszk nélkül stb?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Szerencsére nálunk senkit nem érdekel.
2020. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem ülök közel senkihez. Minek üljek valaki ölébe. De maszk még nem volt rajtam. Melóban. Máshol, ahol köteles vagyok hordom.
2020. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Nalunk sokan nem foglalkoznak vele. Mondjuk egymás ölében eddig sem ült senki de nem vesznek maszkot a közös irodában és a közösségi terekben sem pedig ott kötelező. Én felveszem mert kjs dolog és megéri ez a kicsike kellemetlenség, hogy ne legyek beteg és a rokonaimat se fertőzzem meg.
2020. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

MI sem egymás ölében ülünk, de az asztalaink egymás mellett vannak. Én hordok maszkot, az irodában a többi 6 ember nem.

Gyakorlatilag úgy érzem, feleslegesen hordom én is...

2020. okt. 7. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Dühítő lehet. Én is így vagyok vele. De nem felesleges. Az ffp1 kórházi maszk is ad 50-60% os védelmet az ffp2es vagy nk95 az 95%at. Szerencsére mi ilyet kaptunk munkahelyen. Az ember tegyen meg mindent önmagáért. Aztán a többit eldönti a sors. De én úgy vagyok vele, hogy ha mégis elkapnám vagy rokonom súlyos beteg lenne könnyebb lenne elviselni mintha az én felelőtlenségemből történnének a dolgok.
2020. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!