Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet? Nagyon idegesit...

Ez mi lehet? Nagyon idegesit es nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 2 hónapja kisebb megszakításokkal napont fáj a fejem hátul a tetőn a forgómnál. Ezenkívűl semmi más tünetem. 1 hónapja kórházban voltam, ahol kulonb. Mozgasvizsgalatokkal, ill. Látásvizsgálattal azt mondták hogy nem látnak semmilyen komoly bajt. (Egyébként közbe szemüveges lettem, mindenki azt mondta hogy amiatt van, de mar egy jóideje hordom es semmi). Most szeretnek befekudni tovabbi vizsgalatokra. Elképesztően idegesítő, de alapvetoen tudok vele elni csak zavar hogy fáj.

2020. okt. 24. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Már hamarabb el kellett volna menned orvoshoz. 1 hét fejfájás még okésnak mondható, de a 2 hónap már elég hosszú idő és biztos, hogy nem vagy egészséges.
2020. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:( Esetleg van tipped hogy mi lehet a bajom?
2020. okt. 24. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet, szinte bármi okozhatja, amit megváltoztattál az életedben az utóbbi pár hónapban. Ezért fontos, hogy elbeszélgess egy orvossal, mert sokszor már ebből is kiderül, hogy mi a gond. Ha nem környezeti a dolog, akkor neurológus kivizsgál.
2020. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fejfájás egyik leggyakoribb oka az elégtelen vízfogyasztás. Te mennyi vizet iszol naponta.

A másik gyakori ok a nem megfelelő epeműködés. Nincs esetleg epeköved? szoktál zsírt enni?

2020. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!