Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ájultatok már el iskolában?...

Ájultatok már el iskolában? Elmeséled bővebben?

Figyelt kérdés
Milyen órán történt, és hogy reagált az adott tanár? Utánna elküldtek orvoshoz, mentőt hívtak vagy mit csináltak veled?

2020. okt. 26. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nagy alhasi fájdalmaim voltak, konkrétan 5 perc után elájultam, az osztálytársaim mentőt akartak hívni, de a fizikatanárom mondta hogy csak egy kis gyomorrontás és tartotta tovább az órát. Miután nem tértem magamhoz a tanár beleegyezett hogy felhívják a szüleimet. Szüleim bevittek a sürgősségire ahol kiderült hogy vakbelem van.
2020. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
95%

Évnyitón-évzárón-ballagáson szerintem elég gyakori minden iskolában. Vagy legalábbis, nálunk a gimiben az volt. Sajnos, velem is előfordult, de nem én voltam az egyedüli. Szinte mindig volt egy-két leányzó, aki kidőlt a sorból, mert nem bírta a meleget, levegőtlenséget. Vagy csak nem evett-ivott előtte.

20L

2020. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem utoljára még 3.-ban volt ilyen, de akkor se elájultam hanem olyan fáradt voltam, hogy állva elaludtam majd arra emlékszem, hogy a földön ébredtem.


(Tesi óra volt reggel)

2020. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Hirtelen elkezdtem szédülni, de olyan szinten, hogy nem tudtam magam megtartani, nekiestem a falnak, elhomályosodott minden, és összeestem. Összeszedtek, adtak valami cukros löttyöt és jól lettem. Valószínűleg leesett a vércukrom.
2020. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!