Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid-19. Miért tombol az...

Covid-19. Miért tombol az emberekben a csakazértis érzés?

Figyelt kérdés
Máskor nyugodtan elnyomkodjátok a telefont otthon hetekig, semmi értelmes elfoglaltság, csak a tévé bámulása, de most, hogy tényleg lenne értelme az otthon maradásnak, mindenki lázad, hogy magamtól kockulok a szobámban, dehogy parancsra tegyem, azt már nem!

2020. okt. 31. 23:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
0%
Az influenzába minden évben hal meg gyermek, fiatal, terhes kismama, középkorú, idős, makkegészséges csak az nem kap ilyen marketinget, ennyi! Amit ezzel a koviddal összeájuldoznak az emberek szemben a többi betegséggel az már a vallásos áhítat kategória.
2020. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
20-as, te tényleg ennyire ostoba vagy, hogy azt hiszed, csak 2-en vagyunk az oldalon és más nem is válaszolhat? :D atya ég
2020. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
90%

Nem kutató biológus vagy te, hanem egy gyermeteg troll.

🥱

2020. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
39%
Persze, gondolom kifogytál a sértegetésekből és a h.lye elméleteidből, ezért visszatértél ugyanahhoz, hogy nem is vagyok az :) Hát persze, ennél legyél már egy kicsit kreatívabb
2020. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
48%
Ne állj le hülyékkel (jelen esetben biológus) vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
2020. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
0%
Jól megmondtad újfent :) azt észre vetted már, hogy vitatkozolmost, miközben én a kérdésre válaszoltam? Újabb öngól smiley harcos
2020. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
53%
Nem tűnt fel, hogy itt egyedül te próbálod megmondani a tutit? :D én egy szimpla kérdésre válaszoltam, hogy miért vannak olyan ostoba emberek Mo, mint te. Ez a struccpolitika, amit nyomsz, szerintem eddig sehol sem jött be
2020. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
0%
Ez a smileyzgatás, meg becézgetés csak téged minősít, meg az is, hogy képtelen vagy szövegét értelmezni, csak muszáj vmihez hozzászólnod. Tanulj egy kis alap biologiát, aztán feküdj le aludni, holnap iskola
2020. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
53%
Auta, délután válaszol az ember párat és máris az az egész nap. Tyú de nagy eszed van
2020. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz ez a sablon GYK-s lejárató szöveg. Szinte pontról pontra ugyanaz mindig.
2020. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!