Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid-19. Miért tombol az...

Covid-19. Miért tombol az emberekben a csakazértis érzés?

Figyelt kérdés
Máskor nyugodtan elnyomkodjátok a telefont otthon hetekig, semmi értelmes elfoglaltság, csak a tévé bámulása, de most, hogy tényleg lenne értelme az otthon maradásnak, mindenki lázad, hogy magamtól kockulok a szobámban, dehogy parancsra tegyem, azt már nem!

2020. okt. 31. 23:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont te próbálod görcsösek bemagyarázni, hogy ez nem igaz. Különösebben nem izgat, hogy egy noname elsőéves kis lúzer mit gondol. Szerencsére ilyenek a laborban nálunk nincsenek, mert nem veszünk fel ostoba embereket, az meg hogy a neten nagy a szád, a te bajod, te teszed nevetségessé magad. Majd ha eldöntötted, hogy most valójában szerinted én tagadom a vírust vagy félek tőle,akkor szólj, mert úgy látom még ezt nem döntötted el igazán :) (gondolom most jön az, h nincs is laborom, mert napközben irkálok sablon duma bla bla bla)
2020. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon hitelesnek es felnőttnek néztek ki, mikor olvashatatlan az írásotok a szánalmas smileyjaitoktól. Nem csodálom, hogy a saját firkálmányaitokon nevetgéltek, mint egy pisis. Én jót múlattam rajtatok, látszik azért az iq, 2x kerdeztem meg, hogy meg tudjátok-e mondani, hogy szerintetek virustagado vagyok vagy vírusőrült, egyszer sem sikerült válaszolnotok, de azért péntyegtek tovább, mintha kötelező lenne. Jót mulatok rajta, szeretem szívatni a kis pisiseket, ha ostoba is, akkor meg pláne. Átnéztetek a leckét holnapra, vagy egész nap itt lógtatok tanulás helyett.
2020. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

A csakazéris érzés azért van, mert sokan leragadtak az óvodás szintjén és mindenre ami nem tetszik duzzogással reagálnak. Legalábbis a fiatalabb korosztálynál ezt látom. Az idősebbeknél meg a legalja aki dacol, de azok kb mindennel, rájuk nem vonatkoznak szabályok. Ez az utcára hányok, magam alá szarok típus. Nekik kb tök mindegy mi van.

42 ahogy látom nem te vagy az élet értelme :D

2020. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:

Én tök elvagyok itt a balcsin,azért nem megyek ki mert már uncsi.

Itthon megy a bebaxcsizás,sör,bor,diumdisumm zene..

Azt kész..

Azt sem bánom ha berobban a káosz azt nem lehet menni családot látogatni se,csak legyen elég,sör,bor,cigi,meg villany..

Tüzijáték is megvan,,elleszünk megint vagy 4-5 órát Szilveszterkor,,,zsír lesz megint..

2020. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
A védelmi intézkedések ellen háborgók azért elárulnák ha mindez nem lenne és tizszer ennyi ember szorulna kórházi kezelésre akkor azokat kik látnák el és hol ha megteltek a kórházi ágyak? Engem nagyon érdekelne. Kutatóbiológuska talán erre adj válszt ;)
2020. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
Ezt le tudod úgy is írni, hogy vesszőket használsz, hogy értelmezni is lehessen? Akkor sikerült eldönteni melyik oldalon allok? :)
2020. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
Nem. Te olyan okos vagy így is fog menni. ;)
2020. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem tudom értelmezni az ostobák nyelvét :(
2020. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
Nyilván. Itt mindenki ostoba csak te nem. De a kérdesmre azért nem tudsz válaszolni csak játszod itt az értetlent ismét elég olcsó kifogás és átlatszó is. Ha szövegetértelmezni sem tudsz akkor minek szólalsz meg? Azon kívül még érved nem volt, hogy mindenki hülye. Gratulálok! ;)
2020. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
Erdekes, ma olyan Covidos kerult a vizsgaloba, hogy attol tartottak a vizsgalatot sem eli tul. A tudeje 80%a be volt vizesedve... Egyebkent mindazonaltal. Nem akarom elhinni, tenyleg nem halnak meg olyan sokan, miert zarkozzunk akkor be??? Es mi lenne ha nem hordanank maszkot? Lehet hogy mar 10000en meghaltak volna??? :/ dontsetek el... :/
2020. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!