Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid-19. Miért tombol az...

Covid-19. Miért tombol az emberekben a csakazértis érzés?

Figyelt kérdés
Máskor nyugodtan elnyomkodjátok a telefont otthon hetekig, semmi értelmes elfoglaltság, csak a tévé bámulása, de most, hogy tényleg lenne értelme az otthon maradásnak, mindenki lázad, hogy magamtól kockulok a szobámban, dehogy parancsra tegyem, azt már nem!

2020. okt. 31. 23:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
31. Veled ellentétben én tényleg bilológia szakon végeztem. :D És holnap a munakhelyem vár ahol a szakmában dolgozom. Igaz nem vírusokkal hanem hozzád nagyon hasonló állatokkal. :D Rattus norvegicus ;)
2020. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
29%
És mitől hitelesebb, ha te írod, hogy biológus vagy, mint ha én? Megsúgom,semmivel. Vagy te vagy az, akit emlegetnem,hogy minden kérdéshez odaböffented ezt? Mert nagyon úgy néz ki, hogy csak azért,mert elsőéves kis nyomiként irigy vagy,mert más nem csak álmodozik, hogy egyszer elvégzi a szakot, hanem már saját kutató laborja van. Az allatrendszertant meg nézd át még egyszer, ezzel az első fascin sem mész át
2020. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
48%
Mert mindig az kéne ami nincs meg amit nem lehet.
2020. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
42%
Válaszolgat itt a gyakorin egy vírushisztiző kovidhívő aki magát biológusnak állítja be, ne higgyetek neki, olyan blődségeket beszél, jó ha le tudott érettségizni. Nem tudom az itt válaszolgató ugyanaz-e de szerintem igen.
2020. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
"vírushisztiző kovidhívő " na most akkor tagadom a vírust vsgy félek tőle? Eddig azt hittem, azt hiszed, hogy az első, de most mar elbizonytalanodtam, dönts már el, hogy mit akarsz
2020. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
"Virushisztiző kovidhívő" 34. Hogy te mentális beteg vagy az egészen biztos. Tudjuk a Föld is lapos és a kis szürke lények már elvittek többször is. 😂😂csak azt nem tudom ennyire retardáltként, hogy nem utaltak még be valami bentlakásos helyre. Tündérke a covis vírus nem hit kerdése. Az tény! Hinni a templomba járj.
2020. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
32. Bármit írhatsz ide, nem válik valósággá. ;) De nagyon jót röhögök, hogy ma már saját laborod is van. :D Vajon mi lesz holnap? :D
2020. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
Kifejlesztettem egy virust, ami a covidot tamadja. :D
2020. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan azzal a pálinkával. ;)
2020. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
32. Itt egyedül te próbálod görcsösen a bizonyítványodat magyarázni. Senki más nem szorul rá. ;) és irígy sem lesz erre a viselkedésre senki, bármennyire szeretnéd.
2020. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!