Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túlreagáltam volna?

Túlreagáltam volna?

Figyelt kérdés

Épp bicóztam egykezesekkel, és a pad felére lerámoltam a cuccaimat, teló, víz, kis törcsi. Lenyomom a gyakorlatot, mennék vissza a helyemre erre látom, hogy egy kis csaj elfoglalta a padomat, a cuccaimat a pad végére rakva.


Olyan ideges lettem, hogy majdnem pofánvágtam. Türtőztettem magam, ezért csak a fejére öntöttem a vizemet. Mondani se kell, hogy a csaj teljesen megrémült, összepisilte magát..

Mindenki meghökkenve nézte a teremben, de nem mert beszólni senki.


Most tényleg olyan nagy cucc ez?



2020. okt. 18. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ne már! Most viccelsz? Pont így ismertem meg a feleségemet. 8 éve már, hogy együtt vagyunk, van két gyerekünk is. Néha még mindig bepisil, ha erélyesebben ránézek, de ilyenkor mindig elröhögjük magunkat, és megyünk a háló felé.
2020. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Tenyleg ennyire unalmas a vasarnapod, hogy ilyen gagyi kamu sztorikat kell gyartanod? Barataid sincsenek? Csajod? Nem is lesz luzerkem :D
2020. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Elég szánalmas sztori
2020. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

tényleg ennyire unalmas a vasárnapotok, hogy itt trollkodtok más kérdése alatt? Inkább menjetek gyúrni meg lógjatok a barátaitokkal, ha lennének persze..



Tipikusan azok vagytok, akik nem jártak még konditerem közelében sem..

2020. okt. 18. 17:12
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
xdddd, te beszelsz teso? Szar kamu sztorikkal. Fanrazialsz itt ossze vissza, kozben egy csajhoz se mernel szolni ember.
2020. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
bástya még lazán reagáltad le, tőlem ment volna egyből a saller
2020. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha igazi férfi lettél volna, akkor véresre pofozod a kiscsajt.
2020. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6: veled történt már hasonló?
2020. okt. 18. 18:05
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit magas a teszto bástya. Vedd vissza a növit.


A hangya szedés vessző kosárba nagyon jó kikapcsolódás lehet az ilyen esetekre.

2020. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
ELismerésre méltó a türelmességed, ha én lettem volna ott már a rohammentő vitte volna. ja nem.
2020. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!