Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel óta köhögök. Ez lehet...

Reggel óta köhögök. Ez lehet korona?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta száraz ingerköhögésem van, amit ha hagyok akkor öklendezésbe megy át. Nem tudom mi ez, eddig nem volt ilyen. Lázam nincs (nem mértem még de szerintem érezném magamon ha lenne), közérzetem jó, étvágyam is van.

Tegnap egész nap fájt a derekam meg a lábaim, az is furcsa volt.

Szerintetek van esélyem vagy ez valami teljesen más?

24/L



2020. dec. 7. 09:41
 1/7 A kérdező kommentje:
mintha a mellkasom is fájna .. :/
2020. dec. 7. 09:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem kell hozzá rossz közérzet meg láz. Sőt még köhögni sem kell legtöbbünk észre sem veszi
2020. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hűha.. nem merek orvoshoz menni inkább. ha nem leszek rosszabbul.
2020. dec. 7. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak valami sima megfázás, lehet pár napja megfáztál, mert azért mostanában elég hidegek vannak reggel kint.
2020. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell orvoshoz menned. Letesztelteted magad, ha pozitív leszel otthon kikúrálod szépen magad mint minden huszonéves a világon. Nem zárnak kórházba ha enyhe a tüneted
2020. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm mindenkinek. :) talán csillapodott is a köhögés de nem vagyok teljesen biztos.
2020. dec. 7. 09:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor is meger egy tesztet. Masnem azért mert most benned lesz a következő két hétben, hogy mivan ha az volt és fertőzöl. Szar dolog a karantén, én is ez miatt aggódtam amikor teszteltek, de negatív lettem, és nem volt bennem semmilyen para.
2020. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!