Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye minél többen be oltatjáto...

Ugye minél többen be oltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Remélem igen hiszen ezzel vedhetitek meg magatokat rokonjaitokat és mások rokonát. Ha nem teszed meg magadért tedd meg MÁSOKÉRT!. Ugye tudod és tisztában vagy vele hogy ha nem oltatsz sok ember hal meg? Sok mama, papa, anya apa. Vagy valakinek a párja. Ezt akarod? Cselekedj. Még tudsz. Szerintem a lehető leghamarabb érkező oltást kell lestartolni hogy minél hamarabb megvédhessünk másokat. Most mások védelme a cél. Ha nem vagytok gyávák oltotok vagy talán szeretnétek hogy mutálódjon a vírus és titeket is elvigyen? Ez nem elég indok hogy beoltatsátok magatokat? Mi kell még?

2021. febr. 8. 21:59
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
79%
Már az nonsense hogy a világot karanténba zárták ahelyett hogy a rizikós populáció 1-2%-át karanténba zárták volna. Az egész oltás egy bullshit ha ezt valaki nem látja át, az agymosott zombi...
2021. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
75%

Az első válaszolóval értek egyet.

Ugyanakkor azt is simán meg tudom érteni, ha valaki rühelli az embereket, mást szeret. Hiába az ember társaslény, a társadalomért nincs kedve beoltatni magát, magát meg nem félti. MI a baj ezzel? ha valaki leszarja hogy van a társadalom?

2021. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
36%

Igazából nem egy rossz dolog ez a vírus,lényegében a természetes szelekciót kiiktattuk,kellett már valami ami leviszi a gyengéket...

De ha jobban belegondolok...

Ha a fél emberiség kidöglik a vírustól akkor fele annyi emberrel kell találkoznom, a boltokban nem alakulnak ki km hosszú sorok, de ha ez nem lenne elég.


100-év múlva nem döglene ki a teljes emberiség a saját levegő/víz stb szennyezése miatt, több mint 7 milliárdan vagyunk 1 milliárd is sok lenne a bolygónak....

2021. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
69%

13

Ezt nem szoktam hangoztatni, de egyetértek veled. A természetes szelekció nagyon fontos, picit lehetne szigorúbb. Rengeteg genetikai freaket, beteget meg tudnánk előzni a <9 hónapos abortusszal. Illetve fontos lenne bevezetni az asszisztált öngyilkosságot is (nem jut eszembe a pontos megnevezése).

2021. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
42%

14: eutanáziának hívják.

13: nem a (kamu)vírustól döglik ki az emberiség, hanem az oltás(ok)tól. De előtte még kiborggá változnak a már most is agymosott zombik.

https://www.youtube.com/watch?v=PIS2UNhFT5Q


Részlet Henry Kissinger beszédéből az Egészségügyi Világszervezet fajnemesítési tanácsa előtt 2009. február 25-én. „Amint a nyáj elfogadja a kötelező, kierőszakolt oltásokat, vége a játéknak! Akkor elfogadják a kierőszakolt vér- vagy szervfelajánlást is, a „felsőbbrendű célért”. Genetikailag módosíthatjuk a gyerekeket, és sterilizálhatjuk őket, a „felsőbbrendű célért”. Ha irányítod a birkák gondolkodását, irányítod a nyájat. Az oltóanyaggyártók milliókat keresnek, és sokan közületek ma ebben a teremben befektetők vagytok. Mindenki nagyot nyer! Megritkítjuk a nyájat, és a nyáj fizet nekünk a halálosztó szolgáltatásainkért. Na mi az ebéd, hm?”

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. febr. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
7%
A bolygónak kb. 5 milliárdig jó volt, az alá nem kéne menni. Viszont a születésszabályozást be kellett volna vezetni akkor az 5 milliárd közelénél. Sajnos ezt nehezen emészti meg az emberiség mert ilyen szociális lény, inkább eltapossák egymást mikor 30 milliárdan lesznek.
2021. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
63%

#15


Vigyázz nehogy elkapjon a Bill Gates és be csipszeljen:P

2021. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
77%

Csak ha kötelező lesz.

Én a bárányhimlőtől rettegek halálosan, pláne mióta gyerekeim vannak, de még ez ellen is csak őket oltattam be anno

2021. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező te mindig más állásponton vagy🤔🤔Nagyon fura.....Zavarodott lehetsz nem kicsit😉😉Mindig ezek a provokatív kérdések de más szemszögből és szinte mindennap🤷‍♀️🤷‍♀️
2021. febr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
65%
Én beoltatnám magam minél előbb, de hol az oltás? Hm? Na látod..
2021. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!