Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye minél többen be oltatjáto...

Ugye minél többen be oltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Remélem igen hiszen ezzel vedhetitek meg magatokat rokonjaitokat és mások rokonát. Ha nem teszed meg magadért tedd meg MÁSOKÉRT!. Ugye tudod és tisztában vagy vele hogy ha nem oltatsz sok ember hal meg? Sok mama, papa, anya apa. Vagy valakinek a párja. Ezt akarod? Cselekedj. Még tudsz. Szerintem a lehető leghamarabb érkező oltást kell lestartolni hogy minél hamarabb megvédhessünk másokat. Most mások védelme a cél. Ha nem vagytok gyávák oltotok vagy talán szeretnétek hogy mutálódjon a vírus és titeket is elvigyen? Ez nem elég indok hogy beoltatsátok magatokat? Mi kell még?

2021. febr. 8. 21:59
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
78%
Én az én részemet is a kérdezőnek adom, és én is nagyon remélem, hogy a birkák beoltatják magukat. Megérdemlik!
2021. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
38%
A bárányhimlő elleni oltásról előbb elhiszem, hogy népírtás folyik. Túl csendben fejlesztették ki és tették kötelezővé. Én legalábbis nemrégen hallottam róla és akiknek meséltem se tudták eddig. Minek ellene oltás, amikor egyszer elkapod aztán soha?? 🤔
2021. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
74%
Vannak akik gyerekkorukban nem kapták el bár nagyon kevesen, nekik meg nem hátrány ha van oltás rá, mert felnőtt korban nagyobbak a komplikációk.
2021. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdés kamu veletek vagyok. Eddigi kérdéseimben a Túlnépesedés ellen harcolok nem bírom ha sok ember van főleg boltban szóval mint ha a számból vettétek volna ki a szót. Rühellem hogy az adómból kell eltartanunk a fogyikat és idegesítő hogy még támogassák is őket holott sose lesz hasznos tag belőlük nem termelnek semmivel sem járulnak hozzá a dolgokhoz csak elvesznek. Kötelezővé tenném az abortuszt ha beteg a gyereke ha ennek ellenére a világra sz... Akkor tartsa el saját zsebből. Hisz így a hülye anyját is mi tartsuk el. Természetesen szelekció. Beteg elhullik erős megmarad. https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok.. . Nem értem miért kell életbe tartani mindenkit. És kevés az élelem a víz rengeteg fát kell kivágni levegő víz föld szennyezés tenger kipusztuló halak stb.
2021. febr. 9. 19:50
 25/55 A kérdező kommentje:
A kedvenc idézetem az hogy az emberek olyanok mint az élesztő gombák a Petri csészében addig szaporodik amíg kaját lát aztán belefullad a saját szarába ".
2021. febr. 9. 19:51
 26/55 A kérdező kommentje:
Egyébként ezért volt jó régen amikor mindenki tanyán élt és mindenki annyit vett el a természettől amit vissza is adott neki komposztálás gyanánt illetve minden pár csak annyi gyereket vállalt amit győzött krumplival kajával stb önfenntartóak voltak beteg gyereket nem tartottak meg és természetes volt a halál. Születünk meghalunk. Most meg mindenkit erővel is életbe akarnak tartani. Ez a baj
2021. febr. 9. 19:54
 27/55 anonim ***** válasza:
91%

Ha Te, vagy egy közeli hozzátartozód lenne "gyenge" és "elhullana" egy betegségben, akkor is hasonlóképpen vélekednél?

Ha Te lennél szerzetten fogyatékos, akkor is zavarna, hogy a munkaképes emberek adójából tartanának el Téged?

2021. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki így a kérdést (huhh ez nem én vagyok Leirni is rosz volt) tehát hogy azért így írtam ki mert kíváncsi voltam ha a nézőpontom szöges ellentétjét írom le akkor hányan értenek egyet vajon. Sajnos a többi kérdésembe le szidtak amiért oltás ellenes vagyok
2021. febr. 9. 19:56
 29/55 anonim ***** válasza:
63%
A saját gyermekedet sem oltatnád be járványos gyermekbénulás vagy szamárköhögés ellen? Ha gyenge, akkor hulljon el, ahogy Te fogalmaztál?
2021. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy látom egyesek még mindig nem fogják fel h világmanipuláció van...
2021. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!