Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye minél többen be oltatjáto...

Ugye minél többen be oltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Remélem igen hiszen ezzel vedhetitek meg magatokat rokonjaitokat és mások rokonát. Ha nem teszed meg magadért tedd meg MÁSOKÉRT!. Ugye tudod és tisztában vagy vele hogy ha nem oltatsz sok ember hal meg? Sok mama, papa, anya apa. Vagy valakinek a párja. Ezt akarod? Cselekedj. Még tudsz. Szerintem a lehető leghamarabb érkező oltást kell lestartolni hogy minél hamarabb megvédhessünk másokat. Most mások védelme a cél. Ha nem vagytok gyávák oltotok vagy talán szeretnétek hogy mutálódjon a vírus és titeket is elvigyen? Ez nem elég indok hogy beoltatsátok magatokat? Mi kell még?

2021. febr. 8. 21:59
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
75%
Biztos nem!!!!
2021. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
88%
Megfigyelésem szerint mindenki magáért oltat a többi csak álszenteskedés..bűntudat keltés kontraproduktiv...
2021. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
88%
Illeve elhiszem h vannak akik a családjukért oltatnak(persze akkor is fertőzhetnek) de nem más családjáért, főként nem idegen öregekeért..
2021. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%

Én beoltattam magam, ettől függetlenül én is megfertőződtem, mert egy buliban találkoztam egy csomó covidossal. Amíg ők beoltatlanul tök szarul voltak a covidtól, nekem egy darab tünetem se volt 😎

Amúgy nagyon alattomos ilyenkor, mert nem is gondoltam volna, hogy koronás vagyok, csak azért mentem el tesztelni, mert tudtam, hogy akikkel együtt buliztam, covidosak voltak (mint később kiderült). És lám, lehet nekem nincsenek tüneteim, mégis hordozom a vírust, azaz simán lefertőzhetek másokat.

Szóval aki azt mondja, hogy mások védelme érdekében adatja be az oltást, az igazából pont, hogy ezzel veszélyeztet másokat. Mert tünetmentes vagy, észre se veszed, hogy koronás vagy, közbe meg egy csomó embert lefertőzöl.

Szóval az én javaslatom az, hogy az idősek, valamint a krónikus beteg mindenképpen vegyék fel az oltást, mások meg majd eldöntik, hogy szeretnék e, nem szabad ráerőltetni senkire se.

2022. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
54%
Te is megfertőződtél beoltva, ergo te is képes vagy fertőzni. Az oltás arra jó, hogy enyhébb tüneteid legyen mint ami alapvetően lenne. Akin végigment a covid és van elég antitestje majdnem olyan mintha be lenne oltva. De ha elkapja mégegyszer (ahogy az oltott is elkaphatja) ugyanúgy fertőzhet mégegyszer (ahogy az oltott is). Nem az tehet róla, hogy nem oltották be magukat, hanem hogy megfertőződtek.
2022. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!