Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye minél többen be oltatjáto...

Ugye minél többen be oltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Remélem igen hiszen ezzel vedhetitek meg magatokat rokonjaitokat és mások rokonát. Ha nem teszed meg magadért tedd meg MÁSOKÉRT!. Ugye tudod és tisztában vagy vele hogy ha nem oltatsz sok ember hal meg? Sok mama, papa, anya apa. Vagy valakinek a párja. Ezt akarod? Cselekedj. Még tudsz. Szerintem a lehető leghamarabb érkező oltást kell lestartolni hogy minél hamarabb megvédhessünk másokat. Most mások védelme a cél. Ha nem vagytok gyávák oltotok vagy talán szeretnétek hogy mutálódjon a vírus és titeket is elvigyen? Ez nem elég indok hogy beoltatsátok magatokat? Mi kell még?

2021. febr. 8. 21:59
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
74%
Nem egyesek. Nagyon sokan.
2021. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
85%

hát nagy troll vagy apukám/anyukám bárki is vagy

Már elküldtelek a halál faxára, de láttam, h csak egy kis nyomi provokátor vagy

2021. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
39%
Már a címsorból látta, aki tud magyarul, hogy irónikus a kérdés.
2021. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
80%

Ha ennyire jó, és szuper ez a vakcina, akkor oltasd be magad kérdező. Én sajnos egy gyáva ember vagyok, és nem akarok belehalni az esetleges mellékhatásaiba.


Amúgy nem értem, hogy miért kell mindig hergelni a népet.

2021. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
73%
Az majd évek múlva derül ki milyen halálos mellékhatása lesz. Ugyanúgy mint minden más új gyógyszernél,amikből egyre több jelenik meg, mert egyre több új betegség lesz..
2021. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
28%

Oltassatok be magatokat mert h nincs meg egy bizonyos szazalek akkor a kormany nem hagyja beken az embereket.

En nem oltatok de ha en vagyok a kisebbseg akkor a tobbseg miatt hamarabb visszaall minden a normalis kerekvagasba.

2021. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
0%
36 nem fog. Ne légy naiv.
2021. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Engem igazabol nem erdekel hogy fog e lazitani a kormany mostanaban vagy sem mert nem elek Magyarorszagon. Remelem jovore mas lesz a helyzet mert akkor azert elutaznek egy kis idore.
2021. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
89%
Eszem ágában nincs beoltatni magamat, de van egy olyan érzésem, hogy kötelezővé fogják tenni. Persze nem úgy "kötelezővé", hogy szó szerint kimondják, hanem úgy, hogy ellenkező esetben teljesen ellehetetlenítik az életedet. És természetesen erről véleményt formálni vagy ezt a jelenséget egy bizonyos múltbéli politikai berendezkedéshez hasonlítani nem szabad, mert pénz- vagy börtönbüntetés lehet a jutalom érte.
2021. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
84%

te kérdező, te ezt hogy gondoltad?

"ugye tudod és tisztában vagy vele hogy ha nem oltatsz sok ember hal meg? Sok mama, papa, anya apa. Vagy valakinek a párja. Ezt akarod?"


aki veszélyeztetett, az beoltatja magát. aki nem oltatja be magát (sok mama, papa, anya, apa), és egy másik be nem oltottól megfertőződik, az inkább saját magára vessen, és ne másokra mutogasson, hogy amiatt fertőződött meg, mert más nem oltatta be magát.


én amúgy ha majd a 40 körülieket is be lehet már oltatni, be fogom. magam miatt. mindenki magáért felelős.

2021. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!