Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye minél többen be oltatjáto...

Ugye minél többen be oltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Remélem igen hiszen ezzel vedhetitek meg magatokat rokonjaitokat és mások rokonát. Ha nem teszed meg magadért tedd meg MÁSOKÉRT!. Ugye tudod és tisztában vagy vele hogy ha nem oltatsz sok ember hal meg? Sok mama, papa, anya apa. Vagy valakinek a párja. Ezt akarod? Cselekedj. Még tudsz. Szerintem a lehető leghamarabb érkező oltást kell lestartolni hogy minél hamarabb megvédhessünk másokat. Most mások védelme a cél. Ha nem vagytok gyávák oltotok vagy talán szeretnétek hogy mutálódjon a vírus és titeket is elvigyen? Ez nem elég indok hogy beoltatsátok magatokat? Mi kell még?

2021. febr. 8. 21:59
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
6%
#39 jól mondja, ennek előkészítése az oltási könyv is, anélkül már most se lehet jóformán semmit csinálni, vagy menni. És nem csak a covid elleni oltásigazolás kell bele majd szerintem, hanem minden ilyen új vírus/betegség elleni oltásigazolás szépen sorba...
2021. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
87%

Eszem ágában sincs Beoltatni magam, ha még nagyon fontos lesz az oltási könyv veszek egyet Ukrajnában vagy Moldovában, vagy Albániában.

Oltakozzon akinek 7 anyja van, de ne engem csesztessenek ezzel.

Ha USA-ban laknék simán fegyverrel kergetném azt aki azzal jön hogy oltassam magam.

2021. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
74%

Számszeríjjal megteheted, vagy nagykéssel magyarországon is. Vagy csákánnyal. :)

Megmondod neki, egyik fülén be, másikon ki, mégis a fejében marad.

2021. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
12%
#42 és ha később elkapod, súlyos tünetekkel mit mondasz az orvosoknak a kórházban?
2021. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
79%
#44 99.97% az esélye hogy nem lesz ilyen. Hiába rémisztgetsz iszonyatosan valószínű hogy nem következik be.
2021. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
80%

44es! Nem a 42es vagyok.

Az orvosok nem fogják kérdőre vonni, pontosan tudják hogy megy ez, ha minden ilyenbe belekötnének ezzel menne el az összes idejük. A problémát akarják majd megoldani, nem hadakozni.

2021. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
87%
44 ha az oltottak közt is sok ilyen lesz, akkor szerintem semmit nem kell mondania. :)
2021. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
84%

Ugye minél többen nem oltatjátok magatokat?


Remélem nem hiszen ezzel vedhetitek meg magatokat rokonjaitokat és mások rokonát. Ha nem teszed meg magadért tedd meg MÁSOKÉRT!. Ugye tudod és tisztában vagy vele hogy ha oltatsz sok ember hal meg? Sok mama, papa, anya apa. Vagy valakinek a párja. Ezt akarod? Cselekedj. Még tudsz. Most mások védelme a cél. Ha nem vagytok gyávák nem oltotok. Ez nem elég indok hogy ne oltatsátok magatokat? Mi kell még?



NOS? Meggyőztelek a témában?

2021. febr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
84%
Hótziher hogy nem fogok oltani.
2021. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Olvassátok el mit írtam ide válaszba veletek vagyok
2021. febr. 13. 19:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!