Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kötelező a maszkviselés/...

Kútásó67 kérdése:

Miért kötelező a maszkviselés/védőoltás a covid 19 vírus fertőzésen átesetteknek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 03:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Hitelesebb forras: www.az-internet-titkai-ezt-nem-akarja-hogy-megtudd-Bill-Gates.hu
2021. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Megsúgom, hogy én sem szeretném, hogy a betegem legyél...
2021. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

"A covid nem terjed emberről emberre egy év alatt ki lehetett tapasztalni, hogy a hozzátartozók nem kapták el egymástól."



Akkor hogyan terjed valójában?

2021. febr. 9. 16:34
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
Ja, 1-es, később is bármikor bárki elkaphatja majd, úgyhogy te csak hordd a következő 400 évben.
2021. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%
Mert csak így lehet nyújtani a járványt a végletekig, ez számukra a halálos oltás legjobb reklámja.
2021. febr. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
7%

A vírus újbóli elkapásával, és az ennek következtében való megbetegedéssel kapcsolatban:


Jelenleg nincs elég tudományos információnk arról, hogy mennyire erős, és milyen hosszan tartó védettséget ad az, ha egyszer a szervezeted már legyőzte a koronavírust. Még nem telt el annyi idő és nem született elég kutatás a kórokozó 2019 novemberi felbukkanása óta ahhoz, hogy erről biztos képet alkossunk. Lehet, hogy a többségnek ad megfelelő védelmet az, ha egyszer már átestek a fertőzésen. Azonban az ellenkező eset is fennállhat, és egyáltalán nem beszélhetünk ilyesmiről. Még nem tudjuk biztosra. Ez miatt több mint hasznos az, ha az átesettek is kapnak oltást.

2021. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Szerintem én már "átesett" vagyok. Nem akarom beoltatni magam. Nem igazán bízom úgy általában sem a politikusokban, sem a doktorokban, sem a gyógyszerekben, közép és hosszútávon teszteletlen külföldi gyógyszerekben, főként nem.
2021. febr. 13. 19:29
 18/22 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező nincs olyan, hogy szerintem átesett. Van igazolt meg nem igazolt. Egyébként 1 db 11000 forintos teszttel meg tudják majd nézni, hogy van-e ellenanyagod és ha van még 3000 pénzért kapsz olyan plasztikkártyát amit az oltottak ingyen. Tehát ha úgy gondolod, hogy átestél rajta, akkor nem kell oltás viszont fizetni kell.
2021. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

18-as

És milyen alapon kap igazolást az, aki ki tudja mikor átesett a fertőzésen, mondjuk tavaly áprilisban és már réges-rég egy szinten van azzal, aki még nem?

2021. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nincs egy szinten.
2021. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!