Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem volt még elég a maszkvisel...

Nem volt még elég a maszkviselésből?

Figyelt kérdés
Nekem már marhára elegem van. Hogy őszinte legyek azt még elhiszem hogy létezik a vírus, de konkrétan akárkivel beszélek senki nem hallott még arról se hogy valaki megbetegedett volna, olyanról meg pláne aki komolyabb helyzetbe került volna miatta. Anyám is elkapta, 3 hét karantén, de semmi nem volt, egy napig fájt a feje. Pedig nem fiatal, közel a 60-hoz (öregek otthonában dolgozik). Együtt él a 90 éves gégerákos öreganyámmal, meg a 70 körüli nagynénémmel, és egyiknek se volt semmi baja. Egyértelműen túl van misztifikálva ez az egész. Idén még hordom a maszkot, de jövőre nem vagyok hajlandó. Oltást meg nem hagyom beadatni, ha kötelező lesz ha nem. Amúgy is egy vírus ellen ami mutálódik ló.zart sem ér az oltás. Vélemény?
2020. szept. 15. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Vélemény? Nem vagy valami okos.


"de konkrétan akárkivel beszélek senki nem hallott még arról se hogy valaki megbetegedett volna", aztán írod, hogy anyud elkapta. Most döntsd már el, mit dumálsz.


"Amúgy is egy vírus ellen ami mutálódik ló.zart sem ér az oltás."

Megint nettó fszság.


Abban egyetértünk, hogy a pánik túl van tolva.

2020. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Jól mondod műbalhé az egész . 1es olvass utána hol írtál idióta marhaságot .
2020. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Ő legalább gondolkodik kritikus te meg minden fost benyelsz amit a tv net lead ...
2020. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
#2 Na mesélj 2es...
2020. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
... Azt mondtam nem hallottam olyat aki megbetegedett volna... Anyám nem volt beteg. Egy fejfájás még semmi, se nem köhögött semmi. Agymosott vagy egyes.
2020. szept. 15. 21:47
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Jó lenne, ha egyértelműen fogalmaznál akkor.

Egyébként agymosott a nénikéd, talán az utolsó mondatomat is el kellett volna olvasnod.

2020. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elolvastam nyugi.
2020. szept. 15. 21:52
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor nyugodtan kifejtheted, hogy szerinted mi alapján is vagyok agymosott, ugyanis SEMMI véleményt nem írtam a járványról azon kívül.

Persze nagyon könnyű ilyen szavakkal dobálózni, mindenféle tartalom nélkül.

2020. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom :) De vicces volt nem? :)
2020. szept. 15. 21:58
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, kinek mi. Manapság nincs sok türelmem...
2020. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!