Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lesz, ha én nem akarom...

Mi lesz, ha én nem akarom beoltatni magam a covid-19 vakcinával?

Figyelt kérdés
Nem mehetek sehova? Nem szolgálnak ki még élelmiszer üzletben sem? Szerintem ez már kimerítené a személy szabadság korlátozása törvényt is nem!? Ti mit gondoltok?

2021. febr. 25. 09:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10 es,nincs ilyen kicsi chip? A kutyákat hogy chip eltetik akkor pl? hallott már a nanotechnológiáról egyébként? Tudom hülyén hangzik de ha nagyon akarnák megtehetnék.Habár elég bizarul hangzik, remélem odáig csak nem jutunk azért... 😞
2021. febr. 25. 11:32
 12/23 anonim ***** válasza:
68%

#11: És mekkora az a tű, amivel a kutyákat chipezik? ;)


Igen, hallottam nanotechnológiáról. Így tudom, hogy ilyen összetételű komplett szerkezeteket nem lehet ilyen méretben a mai tudásunk alapján gyártani.


A kutyákba tett chip is nagyobb, és az is csak arra elég, hogy tárol egy számsort, amit közelre tartott olvasóval le lehet olvasni, nem többet!

2021. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16%
A multik űrtechnológiával dolgoznak és mindent megengedhetnek maguknak. A pénz, az emberség és a józan ész számukra nem akadály. Törvények felett állnak, kezükben vannak a kormányok. A háborúkat ők irányítják. Amit a sajtóban nézel az az általuk eltervezett illúzió.
2021. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
24%

Jelenleg is vannak kötelező védőoltások. Megnézném, azoknál mi a retorzió ha valaki nem adatja be, az valószínűleg jó kiindulási pont lehet. Plusz lehet, hogy most majd korlátozva lesz az utazás azoknak, akik nem oltottak.


Emberek millióit oltották már be olyan szerrel, ami néhány nap/hét után kiürül a szervezetből. Ha komoly, tömeges mellékhatások lennének, már tudnánk róla.

2021. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
Nekem eddig minden kötelező be lett adva, chiptől és hasonló fszságoktól nem félek. Én csak a rövid tesztelési idő miatt várnék, illetve régen ahányszor megkaptam az influenza oltást, mindig nagyságrendekkel rosszabbul voltam, mint amikor magát a betegséget kaptam el. Hát ezek alapján én inkább várnék, persze ha durván kötelező lesz nincs mit tenni beadatom; remélem azt majd nem kínai vagy orosz verzióval kell
2021. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
63%
Senki nem mondta, hogy bármi következménye lesz annak, ha nem oltatod be magad.
2021. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%

3: Dehogynem veszélyes. Ne mondd már, hogy egy krónikusan beteg, vagy gysnge szervezetű embert veszélybe sodornl a buta elképzelés miatt, miszerint minden visszaáll a régibe?! Mit is mondanak? Ezt kell tenni, hogy minden a régi legyen. Jó fenyegetés. Ha nem hajoltok meg a diktatúra előtt, akkor komoly baj lesz.... csak még óvatosan.


Amúgy meg kötelező lesz. Itt is olyan agymosás megy, mint É-Koreában. Az emberek meg mennek utána. Majd egy év múéva meglátják, mi lesz itt. A korona csak kezdet...

2021. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy ha kötelező lesz és nem akarok beadatni meg fogod magadat és lefizeted a háziorvost aki beírja hogy megkaptad közben meg nem adja be.

Nem csak a politikusok tudnak játszani a számokkal.

2021. febr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 everlight ***** válasza:
63%
Mire a megérkező vakcinákat beadják addigra senki nem megy el tesztre,így olyan kevés fertőzött lesz papíron hogy nem lesz jelentősége
2021. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

18: ez már az én gondolatomban is jelen volt.


19: Úgy legyen :)

2021. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!