Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek a kínai...

Mi a véleményetek a kínai vakcináról?

Figyelt kérdés

Édesanyám (73) beadatta magának a kínai vakcinát. Én nem szerettem volna, jobban örültem volna a pfizernek, de sajnos csak erre volt lehetőség.


Mi a véleményetek erről a vakcináról? Esetleg van itt valaki más is aki már megkapta?



2021. febr. 26. 10:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen règi technika, de azon alapul. Vagyis inaktivált vakcina. (A règi módszer: formalinnal inaktiváltak, Schif-bazis reakció miatt gáz, elavult)

Itt az inaktiválás egy már sokkal fejlettebb;Nem jut be èp örökítő anyag ,mert benzonáz enzimes kezelèssel lebontják az RNSt,DNSt, ergo nem fog a szervezetben másolás törntènni.

A vírus fehèrjèit :béta-Propiolaktonos módszerrel "szedik le"

2021. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki a sztereótípiák alapján alkot véleményt az egy idota.

Mi köze van a hamis, olcsó ruhákban a kínai orvostudámnyhoz,gyógyszer fejlesztèsükhöz. Egyáltalán tudod hogy min alapul az ő oltásuk?

Nem kéne az embereknek úgy okoskodni, hogy nem is értenek hozzá.

2021. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%

Egy hónapja, hogy regisztráltam. A háziorvos felhívott, másnap mentem oltásra.

Semmi immunválaszt nem tapasztaltam. (!?)

2021. márc. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Az emlékeztető oltásnál lehet fogsz tapasztalni.
2021. márc. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
66%
/13 Testvérem telefonált több mint két hete beoltották kínai vakcinával, védelmi igazolvánnyal rendelkezik elkapta a koronavírust. Tünetei láz és fáradékonyság.
2021. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15 komoly?
2021. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

/15 Karanténba vannak az orvos vitaminokat rendelt, szedje azt!

favipiravir gyógyszert elmondása szerint nem írtak fel neki.

2021. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

A vakcina nem burok,vagy páncél. Főleg addig nem, ameddig újabb variánsok vannak, és irdatlan nagy még közterületen is a vírusterhelés! Azért kell továbbra is a maszkot hordani oltás után is! Az oltottat a szövődményektől védi meg, a kórházba kerüléstől, a lélegeztetőgéptől, és a többieket is nagyságrendekkel kevésbé fertőzi, mint a tünetmentes oltatlan is akár.


Ha az újbóli fertőződésnél csak influenza szerű tüneteket tapasztal, az azt jelenti, hogy oltás nélkül nagyjából már a lélegeztető gépen feküdne hason, vagy rosszabb :-( Örüljünk neki, hogy az új variánsokkal szemben legalább ennyit elér még a kínai vakcina is, ami amúgy az eredeti vuhani vírus elölt változata, éppen most akarják az újabb variánsokkal frissíteni a vakcinájukat.


Tehát: Az eredeti variánsból készült vakcina minimum annyit véd az új, sokkal fertőzőbb, és aggresszívebb variánsokkal szemben, hogy csak enyhe tünetekkel, de át lehet vészelni az újbóli fertőződést. Azért ez nem elhanyagolható védelem!


Jobbulást a testvérednek!

2021. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%
/18 Köszönöm. Úgy tűnik amit leírtál beigazolódik.
2021. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha elni akarsz akkor ne oltass. Nagyobb esellyel eled tul a virust ha egyaltalan elkapod mint az oltast amit onkentesen adatsz be.
2021. márc. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!