Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek a kínai...

Mi a véleményetek a kínai vakcináról?

Figyelt kérdés

Édesanyám (73) beadatta magának a kínai vakcinát. Én nem szerettem volna, jobban örültem volna a pfizernek, de sajnos csak erre volt lehetőség.


Mi a véleményetek erről a vakcináról? Esetleg van itt valaki más is aki már megkapta?



2021. febr. 26. 10:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
#20 Ostoba idióta hülye vagy...
2021. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

#21 A komment stílusa erősen kifogásolható, de maximálisan egyetértek.

Egy másik posztban, ahol a gyerekek oltástesztjéről kérdeztek, úgy lepontoztak nullásra az önbizalommal telt lélegeztetőre várok, mint a huzat.

Mondjuk nekem mindegy... Ja, nem... Bár lassan kihal belőlem a sajnálat, amikor a véresszájú vírustagadót látom a 101/3-on. Bocs, de ha őszinte vagyok, lassan nem tudom őket sajnálni.

2021. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
#22 Ez a stílus teljesen rendben van, sőt! Ezek a barmok csak ebből értenek, de lehet ebből sem. Aki ilyen tanácsokat osztogat, mint ez a baromállat 20-as, az egy potenciális gyilkos. Nemhogy szép szót, levegőt sem érdemel.
2021. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Az AKUT Szakasznak van egy remek képe most, de persze ez sem győzi meg azt, aki nem érti, mi folyik.

[link]


Ez egy SARS vírus. A világ egyik legrettegettebb vírusának egy verziója.

Aki egy sort is elolvasna a SARS, MERS tulajdonságairól, plusz a koronavírusokról úgy általában, az most hat szkafanderben csücsülne a nappalijában. De a tuladlanság arroganciájával lökik a dumát. Aztán, ha oda kerülnek mégis (és ugyebár nagyobb eséllyel kerül oda egy vírustagadó), akkor csak néznek nagy bociszemekkel...

2021. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!