Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez bőrrák/melanoma? 19/F...

Ez bőrrák/melanoma? 19/F (Képeket csatoltam, ma vettem észre a combomon)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2021. márc. 11. 10:45
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

19, én neked is azt tudom ajánlani hogy mindenképp nézesd meg orvossal.

Az enyém is ilyen volt (én írtam a tizes választ is) és még nem volt rákos, de pont édesapám példája miatt elmentem és leszedettem időben.

Szövettani vizsgálatot is végeztek utána rajta, ami nem véletlen. Az orvosok is csak akkor tudják megmondani biztosra hogy nem-e rosszindulatú, ha megvizsgálják.

Az anyajegyeket amúgy is folyamatosan monitorozni kell, mert bármikor elindulhat bennük egy rosszindulatú folyamat.

Azért a tiéd más mint a kérdezőé, nem tudom helyesen kifejezni magam, de valahogy "szárazabbnak" hat, de ez sem valami bizalomgerjesztő kinézetű.

Én azt mondom, jobb félni mint megijedni.

2021. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

#17 Nem tudom, eddig nem nagyon figyeltem, ma reggel viszont ahogy felkeltem, feltűnő volt, egyből rá is kerestem és akkor vettem észre, hogy nagyon hasonlít/azonos a melanoma-val.


Lemértem a méretét, kb. 3x4 mm széles és kb. 1 mm magas.

2021. márc. 11. 19:04
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha magán szóbajön, akkor a Melanomamobilt javaslom.
2021. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

#23 Köszönöm a javaslatot! Miskolcon lakok, ezért sajnos messze van.


Holnap a házi orvosnál fogok érdeklődni, hogy esetleg valahova be tud-e intézni korábban a ma kapott időpontomnál (május közepe), ha nem tud, akkor magánrendelőbe próbálok majd időpontot kérni.

2021. márc. 11. 21:18
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én vagyok az, akinek tegnap vették le.

Én nem voltam bőrgyógyásznál előtte, mert tudtam, hogy annak így is - úgy is mennie kell, így egyből plasztikai sebészhez mentem (ők szokták levenni, sosem a bőrgyógyász. A bőrgyógyász megnézi és tovább küld, ha szükséges.)


Nekem a plasztikai sebész 40 ezerért vette le. Ebben benne van a szövettan ára is.


Esetleg ha magánrendelő lesz a vége, akkor sztem egy kört (és vagy 10-15ezret) megspórolsz, ha egyből sebészhez mész bőrgyógyász helyett.

2021. márc. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
#25 Köszönöm a tanácsot! Itt gyakorikérdéseken írhatok neked privátban? Lenne pár kérdésem ezzel az egésszel kapcsolatban.
2021. márc. 12. 11:26
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan írj! 🙂
2021. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
13%
19 évesen szinte kizárt a melanóma de nézesd meg szerintem le is veszik.
2021. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Voltál azóta dokinál?
2021. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Szia, azóta próbálok egy másik állami kórházba időpontot kérni, de a telefont se veszik fel. Még holnap megpróbálom mégegyszer, ha nem tudok, akkor kérek időpontot magánrendelőbe.
2021. márc. 23. 21:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!