Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez bőrrák/melanoma? 19/F...

Ez bőrrák/melanoma? 19/F (Képeket csatoltam, ma vettem észre a combomon)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2021. márc. 11. 10:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Menj el magán bőrgyógyászhoz. Miskolci vagyok én is és rengeteg van és kb. Azonnal adnak időpontot, voltam többnél is mikor bőrbajom volt.


Megyeivel szemben is van egy, nevét nem tudom de neten fent vannak, a vizsgálat kb. 6000 forint volt, szóval nem fogsz elszegényedni benne. Sok sikert.

2021. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
#31 kértem időpontot magán bőrgyógyászhoz, a legközelebbi időpontot 3 hét múlva tudták adni. Az Erzsébet fürdőben is néztem időpontot, de ott még ennél is később lett volna időpont. Ezt a 3 hetet már megvárom.
2021. márc. 27. 17:38
 33/40 A kérdező kommentje:

Ma vettem észre, hogy megváltozott a színe, eddig fekete pontok voltak benne, most már piros színű lett.


[link]

2021. márc. 31. 11:40
 34/40 A kérdező kommentje:
1-2 nap alatt változhatott meg, mert majdnem minden nap ellenőriztem és eddig feketék voltak benne a pontok.
2021. márc. 31. 11:41
 35/40 anonim válasza:
Menj már el végre egy bőrgyógyászhoz. Nem hiszem hogy nincs senki 3 heten belul en vidéken 2 hét alatt megnézettem,le is szedettem.
2021. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Több magánrendelőnél is érdeklődtem, hogy mikor tudnak legközelebb fogadni, április 19. volt a legkorábbi.
2021. márc. 31. 11:44
 37/40 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyenem,ez a piros az Erzsébet fürdőbe nézettem meg, angioma és az ártalmatlan. Viszont nekem előtte nem volt fekete szóval menj el.
2021. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, nem bőrrák szerencsére. Korábban valószínűleg beütöttem a lábam és amiatt alakult ez ki, a bőrgyógyász szerint eltávolítani sem szükséges, nem ártalmas.
2021. ápr. 27. 00:24
 39/40 anonim ***** válasza:

Na örülök, hogy jól vagy!


De ez egyébként felháborító, ami a magyar egészségügyben folyik.


Szerintem amúgy ilyen indokolt esetben oda lehet "pofátlankodni" időpont nélkül is. Amikor én voltam, akkor is volt aki így jött. Sokan el se mennek, mert annyi idő alatt rendbe jön a bajuk, de az időpontot már nem szokta lemondani senki.

2021. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Szerintem jelenleg sajnos csak magánrendelőben tudnak korábban fogadni, az pedig nem olcsó. Ha nem kérek korábbi időpontot magánrendelőbe, akkor mire a 2 hónapot megvárom, addigra már majdnem elmúlik ez, ami a bőrömön volt. :D
2021. júl. 12. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!