Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arra vagyok, kíváncsi, hogy...

Arra vagyok, kíváncsi, hogy van itt olyan, aki nem hitt a COVIDban/nem hitte hogy ennyire durva is lehet a betegség, amíg ...?

Figyelt kérdés
... Nem lett ő maga beteg/ egy szerette nem lett nagyon beteg? Esetleg virustagadó, járványtagadó, maszktagadó volt, addig amíg nem történt meg a baj ÉS BELÁTTA ezekután, hogy tévedett? Megváltozott a gondolkodása, és be tudja ismerni hogy tévedett?

2021. márc. 21. 23:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
26%
Hát kíváncsi leszek. Én megleszek a 2 ingatlanommal... Kezdodhet a természetes kivalasztodas. Majd popcornnal lessuk ahogy hullanak az emberek xd.
2021. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
65%

"Mi ez a fabrikalt propaganda cikk? Kép video miért nincs?"


Na, téged küldenélek is szibériába.

2021. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
13%

Nem történt meg bennem ilyen fordulat, mivel kb. az összes családtagom átesett rajta vagy tünetmentesen, vagy enyhe influenzaszerű tünetekkel, köztük három 80 év feletti, egyébként alapbetegségekkel rendelkező(szív, cukorbetegség, korábbi agyvérzés, egy vese) rokon is. Valószínűleg én is átestem rajta, csak engem nem teszteltek.

De egyébként ha történt is volna bennem egy ilyen fordulat, hogy komolyabban venném bármi miatt a covidot, azért a kísérleti vakcinák tömeges használatát, a diszkriminációt és az utcai maszkhordást pl. akkor sem tudnám támogatni.

2021. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!