Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arra vagyok, kíváncsi, hogy...

Arra vagyok, kíváncsi, hogy van itt olyan, aki nem hitt a COVIDban/nem hitte hogy ennyire durva is lehet a betegség, amíg ...?

Figyelt kérdés
... Nem lett ő maga beteg/ egy szerette nem lett nagyon beteg? Esetleg virustagadó, járványtagadó, maszktagadó volt, addig amíg nem történt meg a baj ÉS BELÁTTA ezekután, hogy tévedett? Megváltozott a gondolkodása, és be tudja ismerni hogy tévedett?

2021. márc. 21. 23:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
58%
Az meg se fordul a picike buksikádban, 10-es, hogy azok közt terjed, akik nem viselik mindig és megfelelően?
2021. márc. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
56%
Először olyan dolgokkal kéne tisztában lenned, hogy mit jelent az R0, és most mennyi az R. Ha csökkent az R0-hoz képest, akkor ér valamit. Az R0 kb. 4-6 ez esetben, ami azt jelenti, hogy 1 fertőzőtt 4-6 embert fertőz meg. Szerinted ez van? Nem ez van. Akkor valamit érnek ezek a dolgok. De nem is nehéz, puszta fizika. Az aeroszolokat felfogja
2021. márc. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
58%

"egy éve retteg a vírustól"

Annyira szánalmas már ez a vetítés. Ti rettegtek egy szaros szövetmaszktól, ti hisztiztek, mert kezet kell mosni.

2021. márc. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
63%
"Nem lettem beteg, és egyetlen közvetlen ismerősöm van akinek a tesztje pozitív lett, (ápoló) észre sem vette hogy fertőzőtt." Valahol végtelenül undorító ez a fajta önző mentalitás. Kb. "nem látom az atomokat, nem léteznek". Mint valami óriáscsecsemő...értelmi-érzelmi szinten.
2021. márc. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
66%
Lepontozhatsz, de ettől még egy ócska, másokra nagy ívben szaró véglény maradsz.
2021. márc. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
40%

13

Na ilyenkor arra gondolok, hogy nem csoda hogy hülyének néznek minket embereket. Gondolom te okyan vagy aki naximálisan egyetért azzal is, hogy 8 után nem mehetsz ki az utcára. Maszkban sem... pedig akkor védve vagy ha hordod. Szóval 7.50kor még nincs vész, de 8kor már felnőtt ember nem mehet ki. Nos ilyen utoljára a háborúban volt és a zsidókat érintette. Ennek az éjszakai kijárásnak mi értelme van?

2021. márc. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
38%
Itt te vagy a hülye egyedül 16-os. Olyan rossz a logikád, hogy szerintem matekból felmentés kaptál
2021. márc. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
36%
Oké. Szóval tudsz válaszolni?
2021. márc. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
84%

Már válaszoltunk neked. 0%-ra értékelted a tudományos magyarázatot, ezenfelül az ilyen fröcsögésre, hogy "gondolom te..." "na ezért néznek minket hülyének", "rettegők".


Nem érdemes olyannal vitába szállni, aki képtelen a vita alapvető szabályainak betartására.

2021. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
30%
*szóval az ilyen emberekkel, akik így "vitáznak" én nem fecsérlem az időm. További szép estét neked, művelődj, szükséged van rá
2021. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!