Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arra vagyok, kíváncsi, hogy...

Arra vagyok, kíváncsi, hogy van itt olyan, aki nem hitt a COVIDban/nem hitte hogy ennyire durva is lehet a betegség, amíg ...?

Figyelt kérdés
... Nem lett ő maga beteg/ egy szerette nem lett nagyon beteg? Esetleg virustagadó, járványtagadó, maszktagadó volt, addig amíg nem történt meg a baj ÉS BELÁTTA ezekután, hogy tévedett? Megváltozott a gondolkodása, és be tudja ismerni hogy tévedett?

2021. márc. 21. 23:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
30%
Most köpted szembe magad mert nem tudtál válaszolni egy nagyon egyszerű kérdésre, ami az este 8 óra utánra vonatkozik. Gondolom te írtad, hogy én nem tudok érvelni 😀
2021. márc. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes, pl. reddit hungary subján is rengeteg érintett van, saját tapasztalattal, ismerősi, rokoni körömben is.


[link]


Általában azt vettem észre, hogy a "járványszkeptikusok" előszeretettel játszák a szakértőt és raknak össze oltári marhaságokat pár mindegybenblogról szedett áltudományos infóból, saját kényelmük érdekében. Ok-okozati összefüggéseket nem látnak át.

2021. márc. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
51%

21


Nem, nem tudsz. Mit válaszoljak rá, mit nem értel? Hogy miért nem lehet 8 után kimenni, még maszkban sem? Azért, mert csökkenti a kontaktok számát. Nem érdekel, hogy te csak magadban szeretnél ezt vagy azt csinálni, gázálárcban, nem fognak neked személyre szólóan csinálni intézkedéseket. Nem mondom, hogy jó intézkedés, én egész napos kijárási tilalmat rendelnék el. Felesleges kontaktok számát csökkenteni kell, ezzel csökken, ha nem is nagyon. Ha ezt magadtól nem tudod, akkor te tényleg fellehettél mentve, és nem, nem köptem szembe magam, csak unom már leírni állandóan, mert mindig akad egy majom szintjén álló ember.

2021. márc. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
29%
Én gyilkosoknak tartom a lezarasimadokat.
2021. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
52%

#24 Én meg gyilkosoknak hívom a maszkelleneseket, vírustagadókat, Gödény hívőket. Minden nap látom, hogy ezek miatt halnak meg emberek. Örülj neki, hogy nem kell látnod!

Neked is küldöm okulás képpen, hogy mit éreznek az egészségügyesek:

[link]

A haldoklók százairól már ne is beszéljünk :-(

Kellemes időtöltést!

2021. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
13%

25

Mi ez a fabrikalt propaganda cikk? Kép video miért nincs?

Szép napot!

2021. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
73%
Annak hívod aminek akarod, ma már az értelmes, felelős, normális ember az ellenség nálatok. Majd, ha egyszer vége (ha vége lesz) 24-es, elgondolkodunk azon is, hogy titeket munkatáborba küldjünk szibériába, vagy gyógykezelésre?
2021. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

27

Hát ez az, ennek sosem lesz vége. Új ipari forradalom tart éppen. Sosem lesz újra olyan az életünk mint 2019-ig volt.

2021. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

És? Válságok ~10évente akadnak, aki nem bírja ki, annak lőttek. Ez szemétnek hangozhat, de ez van. Nekünk is ment tönkre egy vállakozásunk 2008-ban, de azért, mert már előtte is majdnemhogy "lélegeztető" gépen volt az a biznisz. Most azt te sem gondolhatod komolyan, hogy a világnak szüksége van méterenként egy kocsmára, vagy olyan éttermekre, amik annyi profitot termelnek, hogy egy válság idején 1 hónap alatt elkelljen küldeni a személyzetet.


Próbál az ember segíteni, amennyire tud. Én is rendelem a kaját minden 2. nap, mindig mástól, lehetőleg nem attól, akinek jól mehet most is. De ennyit tudok tenni. A kormány enyhén dilettáns, ezt be kell látni, de ez van, ezekkel kell boldogulnunk. De azt nem lehet megcsinálni, hogy gazdaság védelem címszóval kinyitod az országot, mert, ahogy most áll az egészségügy MÁR katasztrófa van, és a teljes krach sem elképzelhetetlen. Tudod mivel jár az, ha nem bírja tovább az EÜ rendszere? Meghalnak azok is, akik nem is covidosok, menthető betegek volnának, de egyszerűen nem jut kapacitás.


Egy normális világban az idén, gazdaságilag ez egy jó év kellett volna legyen. A fogyasztás visszaszorul, de nem a kenyéré, hanem a feleslegesebb dolgoké. Ehelyett a világon chip hiány van, mert boldog-boldogtalan számítógépezik, nem létező pénzt bányászgat videókártyákkal, stb.


A valóság az, hogy az evolúció része a gazdaság is. Ami életképtelen, az átalakul, vagy meghal. Az a fajta élet, amit az emberiség csinált tarthatatlan volt. Ideje felülvizsgálnunk azt is, hogy érdemes-e egy "üzleti út" miatt átrepülni a világon, amikor az megoldható az interneten is, egy webkamerával, internettel, meg egy zoom progival. A valóságban az a helyzet, hogy semmi létfontosságú dolog nem sérült. Tedd a szívedre a kezed, muszáj-e egy 20 évesnek buliznia minden héten? Nem, nem muszáj. Majd fog, de most ez egy ilyen idő. Annak idején a háborúk során ennél sokkal kutyább volt az élet.

2021. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

#25 "Mi ez a fabrikalt propaganda cikk? Kép video miért nincs?"

WTF? Megnézted, kik írnak arra az oldalra?

Propaganda?

Ezek mind propagandacikkek, igaz? :

[link]

Tessék kép, videó: https://www.youtube.com/watch?v=QNjZm8VvhX8

[link] Egy háziorvos posztja.

Ha kihúznád a fejed a hátsódból, te is látnád.

Ha eltörik a lábad, ezért fogsz az SBO előtt csücsülni 20 órát. Mert annyi súlyos covid beteget hoznak, hogy ahhoz képest egy lábtörés nyugodtan várhat.

2021. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!