Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egész család koronavírusos...

Az egész család koronavírusos lett, én miért nem kaptam el?

Figyelt kérdés
Mindenki pozitív, egy légtérbe vagyunk, 2 hétig összezárva a végén ők is negatívat produkáltak de , hogy lehet hogy én nem lettem beteg?

2021. márc. 30. 22:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, mivel ő kocsival jár, nyugdíj mellett dolgozik és igen csak ő volt a kontaktja! És mivel ő koronavírusos volt egy helységben voltak, igen! De közbe elmentem vér tesztre, én nem kaptam el az elmúlt 3 hónapban, úgyhogy igen, nem tőlem kapták el! Pluszban én szoktam nekik bevásárolni is! Nagyon érdekes, hogy ennyire nem hatott rám..!
2021. ápr. 5. 22:35
 12/14 A kérdező kommentje:
Apukám a korona óta nem járkál sehova mert korából adódóan veszélyeztetett a munkahelyére persze kell, de éjszakai biztonsági őr, úgyhogy csak a válltó kollegájával találkozik, pluszba a párjával meg velem akikkel együtt él! De tényleg hihetetlen, minden közös a szobánkon kívül, és elég sok idôt töltünk együtt, fura...
2021. ápr. 5. 22:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Gondolom enni sem szokott.
2021. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Enni? Nem értem? Én vásárlok be nekik tavaly óta! Vagy nem értem a kérdést! Mivel 65 felettiek max a kertbe mennek ki kertészkedni stb! De mondom a vér teszt alapján én még nem estem át rajta! Fura ez!
2021. ápr. 7. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!