Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ismerősömnek kiderult h...

Az ismerősömnek kiderult h rosszindulatú pajzsmirigy daganata van. Egyenlőre még nem tudják fogadni a műtétre a covid miatt. Mire számíthat?

Figyelt kérdés

A háziorvos hívta fel a szövettani eredménye miatt. De ő se mondott semmi extrát, csak h elég rossz az eredmény és lehet h sugár lesz vagy passz, mert ő nem szakorvos. A nyelv csontig felér ez a daganat :(Konkrétan semmit se mondtak, csak h pár hét múlva telefonáljon és keresse az endokrinológiát h megbeszéljék a kezelést

Mire számíthat szegénykém? :(



#Pajzsmirigy daganat
2021. márc. 31. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Stadiumtol fugg, de nem sok jora.
2021. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:( hát azt gondoltam :'(

38 éves, fiatal :' (


De először jön a sugár, és utána műtik csak? Aggódok, hogy nem e fog addig abból a Burokból kitörni és áttétet képezni?

2021. márc. 31. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tudjak muteni, akkor mutet, majd kemo es sugar.
2021. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg ne várjon ilyen sokáig endokrinológusra. Az eredményével keressen onkológust. Akár magánban, akár kórházban. A daganatos betegeket tudomásom szerint ellátják. Legalábbis nekem eddig gond nélkül zajlott kezelés a covid dacára.
2021. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ide csatlakozz be. Több választ kapsz érdemben, mint itt gyakorin.


Minden jót, és kitartást kívánok!

2021. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Jelentkeztem a csoportba. Tulajdonképpen az ismerősöm több évig húzta a dolgot, először vagy 8 éve volt vele orvosnál, akkor még kicsi volt és jóindulatú a csomó, de már most nem az :( és a kis lüke most is homokba dugja a fejét, és várja h bejusson a kórházba. Fél h elkapja a covidot, és ül a babérjain miközben naponta sír :( segíteni szeretnék neki
2021. márc. 31. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Szövettani eredményt nem közlünk telefonon. 🤔

Nagyon sajnálom az ismerősöd, és kitartás nektek. 😰

2021. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!