Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Karanténba kell-e volnulni a...

Karanténba kell-e volnulni a két oltás között?

Figyelt kérdés
Tudom, ostoba kérdés, nagyszüleim be voltak oltva, és váltig biztosak benne, hogy a két oltás között karanténban vannak, én viszont sehogy nem tudom bebizonyítani az ellenkezőjét, mert nem találtam információt az interneten. Valaki tudja hogy hol van erről bármilyen tájékoztató?

2021. ápr. 4. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Nem kell! Viszont, ha ők otthon tudnak maradni, akkor jól teszik, mert nem túl szerencsés közvetlenül oltás után megfertőződni.
2021. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell!
2021. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezt megmutatom, hátha elhiszik, hogy más is ezt mondja, sajnos hivatalos infót nem találtam, de nyilván mert amúgy blőd kérdés.
2021. ápr. 4. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyósom a héten kapta meg, a következőt júniusban fogja, szép is lenne, ha addig karanténban kellene lennie, pláne, hogy még dolgozik
2021. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!