Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha állandóan...

Mit tegyek ha állandóan fáradékony vagyok?

Figyelt kérdés
Forduljak orvoshoz ha mindig fáradt vagyok? Vagy mit tehetnék azért hogy jobb legyen? Ködzönöm aki segít.
2021. ápr. 6. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Vitamintabletta, friss levegő, sport, kávé.
2021. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én ha már biciklizek sokat segít
2021. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En ugy tudtam segiteni magamon, hogy csinaltam egy kis rendszert az eletemben. Nem idegeskedtem feleslegesen, D-vitaminbol tobbet vittem be, este altato zenere alszom el, heti 2 filmet megengedek magamnak egy kis finom csokival, nem rohanok sehova, mindent komotosan megtervezek. Sok halat es magvakat eszem, finom teakat iszom delutan. Szelloztetek naponta tobbszor vagy ha jo ido van akkor az erkelyre is kiulok. Kavezni en csak vizsgaidoszakban szoktam, mert nem is szeretem a kavet.
2021. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a vas segített.
2021. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez nagyon autoimmun szagú tünet. gy képzeld el a dolgot, hogy van egy áteresztő bél szindrómád, melynek következében emésztetlen fehérjemolekulák kerülnek a véráram közelébe. Az immunrendszer a testidegen fehérjékre van kihegyezve, tehát támadásba lendül. Csakhogy az újabb étkezés során és után újra megkapja a "behívót", és ez így meg egész nap, napról napra. Kifárad, és már nem tudja, mire "lőjön". Ráadásul beleszól még a molekuláris mimikri, és valamelyik szervedet is elkezdi ellenségnek látni. (Az emésztetlen glutén pl jellemzően a pajzsmirigy megtámadását váltja ki.) Tüneted még nincs, az még a jövő zenéje, és ha lesz is, általában valami távoli, aminek látszólag semmi köze az emésztőrendszerhez. Ízületi gyulladás, mentális gebaszok, (főleg szorongás) álmatlanság, asztma, bőrproblémák, bármi. Több mint százféle formában manifesztálódhat.
2021. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Úgy képzeld el a dolgot
2021. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!