Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet olyan hogy valaki covid...

Lehet olyan hogy valaki covid oltás után hal meg?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 10:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%
Örülök neki, hogy tudod. Érdekes, hogy mégis meghalnak,meg megbetegszenek tőle az emberek 😃
2021. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

#11


[link]


Jó olvasgatást. A kínairól ilyet nem találsz. ;)

2021. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
10 tehát közvetlenül az oltás után több esély van a halálos kimenetelre, mintha oltás nélkül fertőződött volna meg?
2021. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom minden gyógyszer előtt megnézitek, hogy mit szedtek be, és nem csak hatóanyag szintjén.
2021. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
32%

“ Gondolom minden gyógyszer előtt megnézitek, ”


Normális ember ezt csinálja.:)


Max ibuprofen tartalmú dolgot veszek be néha fejfájásra, csak egyszer kell elolvasni.


Utoljára 15 éve írt az orvos fel nekem körömgomba ellen gyógyszert, be is paráztam amiket írtak mellékhatásoknak.


Persze aki minden tüsszentés után bevesz valamit, meg kisujjbizsergéssel is orvoshoz szalad, ott megterhelő lehet mindig elolvasni.

2021. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%

#7

Én olyanoknál tudok ilyenről, akik tünetmentes covidosak voltak és az oltás betett nekik. Mind Pfizer után haltak meg pár héttel, idősek.

2021. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
50%
#15 én is mindig elolvasom a mellékhatásokat, de azon kívül, hogy bepánikoltatom magamat, mit érek el? Ígyis úgyis be kell vennem, ha az orvos írta fel, vagy ha pl lázcsillapító kell. Ugyanez a helyzet az oltásokkal is, nagyobb a pánik, mint a valós veszély.
2021. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes, amikor pl. afrikai országba utaznak az emberek, senkit nem zavarnak, hogy vannak kötelező védőoltások.
2021. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos elég sokan halnak meg oltás után mostanában. Erről nincsenek nyilvános adatok, visszavethetné az "oltási kedvet".

Szerintem nagyjából mindenkinek van már ismerőse aki oltás után halt meg. Természetesen a propaganda szerint nem az oltás okozta.

2021. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%
#19 hát mondjuk akikről én írtam, mind 70-80 fölött voltak, és nem hiszem, hogy a kétoldali tüdőgyulladást az oltás okozta...fiatalról nem tudok, aki belehalt volna és nincs is értelme felesleges pánikot kelteni ezzel.
2021. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!