Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet olyan hogy valaki covid...

Lehet olyan hogy valaki covid oltás után hal meg?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 10:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%

20# akiket én írtam, mind 60-hoz közelített, vagy nyugdíj előtt volt.


17# nekem is egyszer írtak lázcsillapítót, többet ártott mint használt. 3 napig bevettem 38,5-nél, lement 3 órát 37,5-re aztán megint fel. 3 nap után meguntam a játékot, engedtem hűtőfürdőt, hogy legyen mibe belemenni, ha nagyon felmenne. Amikor végre elérte a szervezet azt a hőmérsékletet, amit szeretett volna, levert a víz, és elkezdett azonnal esni vissza. Másnap már csak hőemelkedésem volt. A hűtőfürdőre és a következő bogyóra nem volt már szükség.

2021. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%
#21 de rá is van írva a gyógyszerekre, hogy x órán át hatnak, utána nyilván megint fel fog menni, ha még mindig küzd a szervezeted. Ezek a tünetet kezelik, nem a betegséget. Én jobban szeretem ezt, mint a hidegvizes fürdőt, bele nem tenném a lábam, de kinek mi🤣
2021. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
56%

“ Én jobban szeretem ezt, mint a hidegvizes fürdőt, bele nem tenném a lábam, de kinek mi🤣”


Végülis minden nézőpont kérdése. Ha valaki olyanról beszél, amiről hiányosak az információid, akkor a legkényelmesebb út, hogy a másikat nézd hülyének.


A hűtőfürdő sem úgy történik, hogy belemész a 16 fokos vízbe. Ez csak szauna után jó.

Helyesen így történik:

“ A lázas beteget a testhőmérsékletével megegyező hőmérsékletű vízzel teli fürdőkádba ültetjük, fokozatosan langyos vizet engedünk bele,lassan kevergetve, egészen 31-34 Celsius fokos vízhőmérsékletig, vagy addig, míg a betegnek jól esik. Kerüljük el a didergést, mert az rontja a hőleadást!”


Az a két mondat is elkerülte a figyelmed hogy:

1. A szervezet el akart érni egy hőmérsékletet, ami 39 felett volt. (a bogyó akadályozta valszeg, és addig nem lett javulás amíg el nem érte, utána magától ment le)

2. Nem volt szükség a fürdőre.

2021. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
34%

“ rá is van írva a gyógyszerekre, hogy x órán át hatnak, ”


Konkrétan nem ez volt a lényeg a mondanivalóban. Ha 3 napig rugózol így, és nincs változás, meddig folytatod?

2021. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
71%
Az ismerőseim között mindenféle oltást kaptak már, fiatalok is, idősek is. A szokásos immunreakciókon kívül senkinek semmi baja nem lett (van akinek még annyi se). A vírusban viszont többen is meghaltak (akár 1-2 nap alatt), vagy lettek poszt-covidosok.
2021. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha annyira sok az elhunyt az oltások következtében, akkor lehet jelenteni az adott gyártólnál (hamár orvos nem teszi meg, lényegtelen milyen okból) és kivizsgálják. Így már hivatalos statisztikába be fog kerülni. Nem csak facebookon ilyen-olyan csoportokban fröcsögni.
2021. ápr. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!