Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetett ez Covid? Idén...

Lehetett ez Covid? Idén januárban a 2 lábam durván ödémás lett egyik napról a másikra, 6-7 nap után kezdett a vizenyő elmúlni. Azután nagyon fájtak az ereim a lábszárakban, valamint a combokban hátul, a felkarokban és a kezeknél. Orvos (tovább)...

Figyelt kérdés

Az egyik orvos (érsebész, doppler vizsgálattal) megállapította, hogy a diagnózis thrombophlebitis, ami érgyulladás (vér)rögképződéssel.


Végig nem szedtem semmit, a kivizsgálások csigatempóban zajlottak.


Érdekel, hogy Covid lehetett-e? Nem voltam Covidra tesztelve. Voltam pl vérvételen, de azt nem nézték.


Láz, hőemelkedés nem volt, de megmagyarázhatatlan fájdalmak testszerte igen.

Nem voltam taknyos.


Később (egy másik alkalommal) az érsebész azt mondta, hogy lehet, hogy neuralgia. (A háziorvos nem adott beutalót a neurológiára, hanem vagy 3 másik helyre.)


Heteikig - vagy inkább hónapokig - voltak fájdalmaim. Ezek nagyjából elmúltak már, de néha még érzem.


Az ödéma is magától múlt el végül és azok a bizonyos fájdalmak is (kicsit még érzem).


Illetve, ha nem Covid volt, akkor mi lehet, lehetett?



2021. máj. 3. 11:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
60%
Senki tüdeje nem folyt szét. Nem is tudom, honnan veszed.
2021. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
ok
2021. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Figyelj, simán lehet covid hatása, mert nem mindenkinek a tüdejét támadja meg. Nekem pl. volt mellkasi fájdalmam, hidegrázás, szagvesztés elhúzódóan majd (mikor már azt hittem meggyógyultam) EZT KÖVETŐEN testszerte szúró fájdalmak a májban szív környékén vesékben, kb. egy hónapra rá. A lábamban az erek lángoltak.

A covid nagyon sok problémát tud okozni, szívizomgyulladást, vesegyulladást, keringési rendszer zavarait, a bélflórát megváltoztatja, az agyat is megtámadhatja, van egy lista amin több, mint száz dolog van felsorolva miket okoz. Sajnos sok maradandó károsodást a testben, nem csak légúti megbetegedést ahogy a köztudatban el van terjedve.

2021. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Ki vagyok v tiltva
2021. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ezeket a hozzászólásokat is.


(Az kimaradt, hogy a veséim is elkezdtek fájdogálni. Vagy ha ezt már írtam, akkor bocs.)

2021. máj. 3. 14:38
 16/42 anonim ***** válasza:
Hiába utolsó ez nem. Beteg vagy. Segítenék, de nem kell.
2021. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
#16. A hozzászólásod érthetetlen számomra, légy szíves, próbáld meg máshogy megfogalmazni.
2021. máj. 3. 14:52
 18/42 anonim ***** válasza:
Én túléltem itthon. Igen, rögösödött az érfakam. Hülye lettem. Velem ne beszéljen senki
2021. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
#18. Kicsit könnyebb lenne eligazodni, ha tudnám hogy ki melyik hozzászólást írta.
2021. máj. 3. 15:35
 20/42 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik kérdező, hogy ide mentális betegek is írnak...Vagy csak trollok nem tudom.

Jobb ha nem foglalkozol vele. Ide böfögnek egy két értelmetlen mondatot és azt várják te egyből vágjad mire gondol épp, ennek így nem sok értelme van, valóban.

2021. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!