Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetett ez Covid? Idén...

Lehetett ez Covid? Idén januárban a 2 lábam durván ödémás lett egyik napról a másikra, 6-7 nap után kezdett a vizenyő elmúlni. Azután nagyon fájtak az ereim a lábszárakban, valamint a combokban hátul, a felkarokban és a kezeknél. Orvos (tovább)...

Figyelt kérdés

Az egyik orvos (érsebész, doppler vizsgálattal) megállapította, hogy a diagnózis thrombophlebitis, ami érgyulladás (vér)rögképződéssel.


Végig nem szedtem semmit, a kivizsgálások csigatempóban zajlottak.


Érdekel, hogy Covid lehetett-e? Nem voltam Covidra tesztelve. Voltam pl vérvételen, de azt nem nézték.


Láz, hőemelkedés nem volt, de megmagyarázhatatlan fájdalmak testszerte igen.

Nem voltam taknyos.


Később (egy másik alkalommal) az érsebész azt mondta, hogy lehet, hogy neuralgia. (A háziorvos nem adott beutalót a neurológiára, hanem vagy 3 másik helyre.)


Heteikig - vagy inkább hónapokig - voltak fájdalmaim. Ezek nagyjából elmúltak már, de néha még érzem.


Az ödéma is magától múlt el végül és azok a bizonyos fájdalmak is (kicsit még érzem).


Illetve, ha nem Covid volt, akkor mi lehet, lehetett?



2021. máj. 3. 11:22
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Nem az volt. Az a tüdőt teszi tönkre
2021. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Akkor itt egy kis információ morzsa a szkeptikusoknak:


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Ja és az oedema összefüghet a vese károsodásával, hisz az hajtja ki a vizet a testből, ha beteg nem tudja ellátni teljesen a funkcióját. Visgáltasd meg a vesédet is ha van rá mód.
2021. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 Sándor G ***** válasza:
52%
8/23, teljesen jól látod, szerencsère kèpben vagy, a lèlegeztető gèpek csak egy ideig tudnak lèlegeztwtni, egy idő után megőlik a tüdőt, az embert!
2021. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

#22, #23. Igen, köszi!


#24. 🙁

2021. máj. 4. 14:58
 26/42 anonim ***** válasza:

"a lèlegeztető gèpek csak egy ideig tudnak lèlegeztwtni, egy idő után megőlik a tüdőt, az embert"

Akkor miért használják őket? Ha azért, hogy kinyírják az embereket: azt olcsóbban is elintézhetnék...

2021. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
52%
#13 és az oltás is okoz ilyeneket?? Csak mert az oltás óta gyakran fájnak a lábszáraim, magasabb a pulzusom, és volt nekem is szívkörnyéki görcsölgetés, kivizsgáláson minden oké volt. Most meg bal oldalt bordaív alatt egy pontban begörcsöl sokszor, ilyen éles fájdalom, amit sosem éreztem még, most nem tudom, hogy ez valami szervi baj lehet pl gyomorfekély, vagy lehet ez is oltási reakció? Te éreztél ilyesmit, mikor beteg voltál? Csak tudnám, mi értelme az oltásnak, ha ugyanolyan szövődményei vannak, mint a covidnak. Sőt, fiatalok esetében még rosszabb is, mert a covid minden extra nélkül átment rajtam anno.
2021. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%

"ugyanolyan szövődményei vannak, mint a covidnak"

"kivizsgáláson minden oké volt"


Beszélgessél el valakivel, akinek covidban meghalt a rokona, nem választotta volna-e inkább azt, hogy egy kivizsgáláson minden oké legyen... Hogy lenne már ugyanolyan?! (Különben is, az oltási reakció nem szövődmény...)

2021. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

28. Az, hogy valakinek meghalt a rokona és az, hogy egy másik embernek fájdalmai vannak, két különböző téma.

Semmi probléma nincs azzal, hogy érdeklődött.

Az viszont elég problémás, amikor valaki a halottakat akarja aduként felhasználni.

Inkább segíteni akarnál az életben levőknek. Nem pedig kötözködni mindenkivel.

2021. máj. 5. 21:01
 30/42 anonim ***** válasza:
Segíteni próbálok, ezért kérdezek. A kérdések segítségével kiderülhet, hogy mit érdemes elhinni és mit nem.
2021. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!