Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnék csinálni ebben a...

Idunno2 kérdése:

Mit tudnék csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy érzem, hogy teljes depresszióban vagyok és nem tudom mit tegyek ez ellen. Több családtagomat is elvesztettem az elmúlt időben, a kapcsolataim nagyon kezdenek megromlani és nincs senki mellettem, akivel tudnék erről beszélni. És a másik nagy probléma, hogy élvezem azt, hogy szarul vagyok. Lényegében érzelmi mazochista vagyok és kezdem egyre jobban utálni magam. Mit tudnék csinálni? Családdal abszolút nem akarok erről beszélni.

2021. máj. 5. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%

10# Nehogy már egy ismerősöd esete alapján akard lebeszélni a pszichológusról könyörgöm... Neked semmi személyes tapasztalatod nincsen.

Dehogy akartál te segíteni a kérdezőnek, csak még mélyebbre lökted. Leírtad, hogy ebből a helyzetből nincs kiút, ami kicsit sem igaz.

Az ismerősöd rossz szakembert fogott ki és/vagy nem volt elég akaratereje.

A pszichológusok rengeteg embernek segítenek kijönni komoly mélypontokból. Ezt alátámaszthatom én is.

Kérdező, a te döntésed, hogy kérsz-e segítséget, vagy nem.

2021. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezed, hogy szarul vagy, akkor mi bajod van? Élvezd tovább.
2021. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
9%
Ne legyetek mar ilyen gonoszak konyorgom ,valaki csak segitseget szeretne,utba igazitast es ehelyett azzal szembesul toletek,hogy o csak hülye es ebbol nincs kiut ! Igenos van kiut ,en os voltam hasonlo helyzetben sajnos ,ennek nar lassan ket eve .En is ugy ereztem h senki nincs ,akit erdekelne hogy mi van velem .Nekém az segitett,hogy ki tudtam adni magambol ,kibeszélni .En nem pszihologushoz jartam ,nekem a csaladom segitett es foleg a parom,merj segitseget kerni !barki barmit mondjon ,akinek nincs szemelyes tapasztalata az ugysem ert meg .Remelem rendbe jossz :-)
2021. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Semmikeppen ne elvezd hogy szarul vagy. Ennek az egesznek a kegyozesehez akaratero kell. Soha nem fogod lekuzdeni, de a fajdalmon tudsz gyengiteni. Ismerkedj, kezdj baratokat szerezni. Teremts kapcsokatokat. A szeretteid pedig mindig ott lesznek veled, csak nem fizikailag. Ebbe bele kell torodni, ami idobe fog telni. De soha ne engedd magad, KUZDJ!
2021. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!