Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék csinálni ebben a...

Mit tudnék csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Hónapok óta depresszióval küzdök. Voltak önbántalmazásaim és öngyilkossági kísérletem is. Pszichológusnál is voltam már, de örültem, ha elszabadultam onnan. Kb egy hónapig jól voltam, semmi bajom nem volt. Vagy legalábbis azt hittem. Most olyan mértékben jött ez az egész vissza nálam, hogy például nem bírok enni. A depresszióm során magamat is sikerült megutálnom, főleg azt, ahogy kinézek. Heti több óra edzésen veszek részt. Mondhatjuk ugy, hogy ebbe menekülök. Viszont mindennek ellenére nem tudok és nem is merek enni. Ha eszek, vagy kicsit is érzem, hogy tele vagyok, máris hányingerem lesz és a sírógörcs kap el, utána pedig egyből tornázni kezdek otthon, hogy véletlenül se maradjon rajtam bármi felesleg. Ezekhez még hozzá kapcsolódik az, hogy megmaradt az önbántalmazásom és nincsen olyan ember aki tudna segíteni. A családombol sincs, ismerőseim sincsenek. Beszélni se tudok erről senkivel.

2017. márc. 12. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichiátriára menj először is. Utána pedig kereshetsz egy másik pszichológust, egy olyat, akivel jól érzed magad.
2017. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Testképzavarod van valószínűleg.

[link]

2017. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. márc. 13. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!