Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék csinálni ilyen...

Mit tudnék csinálni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy van valami mentális betegségem. Anyukám nem enged el psziologushoz mert szerinte nem kell nekem. Sokat fogytam, bántom magam és öngyilkos akarok lenni de felek hogy elszúrom. Nem tudom mit csináljak mert titokban nem tudok elmenni, sulipsziologus 3kor rendel (nem most mert online oktatás van) és anyukám nem írta alá a kötelező papírt se. Azon gondolkozok hogy elmegyek orvoshoz és őt megkérem hogy küldjön el psziologushoz, de a korona miatt nem rendel csak telefonon és úgy nem tudok mit csinálni. (Meg az se biztos hogy ha orvos írja fel elvinne anyukám, mert a mostohatesómat se vitték el úgy hogy felírta neki az orvos) úgyhogy nagyon tanácstalan vagyok. Az, hogy kiírom magamból már nem segít.

2020. dec. 14. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg az iskolapszichológusnak van e-mail címe? Akkor amíg online oktatás van írásban tudnátok beszélgetni, ha van rá lehetőség. Így nem kéne anyukádnak tudnia róla és mégis kapnál segítséget.
2020. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ignoráljuk a valóságot, az igazságot, azzal nem megyünk sokra, általában ez van a magyar egészségüggyel is.


Előzőleg volt itt egy reggel írt válaszom, mostanra már viszont eltűnt.

2020. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tömöd az antipszichotikumokat, gyógyszereket, csak mégmeddőbb, és még fáradtabb, még rokkantabb leszel.
2020. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszer által tönkretett testeket, csak a szteroid képes meggyógyítani.
2020. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak még depresszatívabb leszel, ha az orvosok által felírt gyógyszereket szeded.
2020. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg felhívhatod a telefonos lelkisegély szolgálatot.
2020. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként több utolsó válaszoló elég érdekes a felfogásotok. Én is úgy voltam mint a kérdező. Középiskolás korban kértem, hogy vigyenek pszichológushoz, de nem tették, csak folyton engem hibáztattak lelkiállapotomért, rá 12 évre kórházba kerültem. Még a pszichológus csak feltárja a problémák okát, analizál, beszélget, adddig a kórházban már tényleg komoly szereket írnak fel.
2020. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!