Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem akarom beoltatni magam...

Ha nem akarom beoltatni magam a covid ellen, de bulizni, strandra, edzésre, étterembe, meg igazából mindenhova szeretnék menni akkor mi van? 17 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Félek a vakcinától, mert egy vakcinát 10-15 évig tesztelnek amíg jó nem lesz, ez meg egy 6 hónap alatt összetákolt akármi, nemtudjuk mi van benne, nem tudjuk 3 év múlva milyen mellékhatásokat fog produkálni. Ez most olyan hogyha egy testépítő használ szteroidot, lehet hogy belehal, lehet hogy nem. Lehet hogy 3 év múlva kihullik tőle a haja, vagy 5 évvel hamarabb hal meg. Konkrétan magán kísérletezik, emberek millióival ezt tenni pedig nem helyes szerintem.


A másik, hogy a járványt nem fékezi meg, mert csak az adott egyénnek csökkenti a betegség lefolyását, ugyanúgy el tudod kapni, másnak tovább tudod adni. Azért van kevesebb fertőzött, mert kevesebbet tesztelnek, minden úgy van ahogy lenni akarják, a kormányban sem bízok már.


Kétségbe vagyok esve mi lesz így?


2021. máj. 7. 22:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

#9: Ha igazoltan átestél a fertőzésen, vagy ha oltott vagy, akkor ingyenes, és automatikusan postázzák.

Csak akkor fizetős, ha ellenanyag teszt alapján kérsz kártyát. Ott egyrészt fizeted a labor díját, plusz a kártya költségét.

2021. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Olyan jo, hogy mar az elso oltas utan kinyomjak, en meg 1,5 honapja voltam beteg es semmi, pedig tobbszor irtam emailt, bejelentot...
2021. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
Menj be személyesen jobban jársz
2021. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%
#3 az durva...engem is a héten oltottak Astrával, és már június közepére kaptam második időpontot. De a kártya mindenesetre az első oltás után jön.
2021. máj. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
13 ha nekem szolt.. Voltam a heten, nem csinaltak semmit, mert azt allitottak hogy gyorstesztre nem jar meg hogy csinaltassak antitestet meg ok nem latnak semmit a gepen. Jovoheten megint megyek, de a rendelettel a kezemben es csak kioktatni oket. Tegnap beszeltem az ANTSZ-szel is, ok azt mondtak hogy mindenem rendben van es tudjak hogy ez a helyi kormanyablak sz.rt nem er.. Irtam emailt a kozponti kormanyablaknak is, panaszt tettem a helyire is. Sot, a helpdesk eesztnek is irtam, mert a vedettsegi igazolvany email 1,5 het utan "valaszolt", egy bemasolt protokoll szoveggel
2021. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%
olyan jó, hogy senki nem ellenőrzi, hogy az oltás után valóban kialakultak-e az egyénben az antitestek. olyan jó, hogy az első oltás után már kiküldik a kártyát. olyan jó, hogy az étteremben dolgozó pincér dolgozhat ott oltás nélkül, tőlem meg kérik a kártyát.
2021. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
#16: A pincérnek kötelező a maszk. Te az ebédhez leveszed. Ez a különbség.
2021. máj. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
#17, könyvtárba, múzeumba is zabálni járunk..? Mert oda se lehet bemenni kártya nélkül.
2021. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%

Csak a tanároknak jön 2.oltás után, mert ők óbégattak, hogy nem lehet még tanítani az 1. után 3 héttel, mert, hogy ők nem védettek...

Mindenesetre nagyon remélem, hogy a 16-18 közöttiek sem mászkálhatnak ezután már beltéren védett nagykorúval sem, mert elég sok így is a jogtalan kivételezés.

2021. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%
Én és a családom is az első után megkaptuk a kártyát rögtön, kérdező te meg maradsz a szegeden ha annyira akarnál akkor beoltatnád magad , később is fog kelleni az oltás plusz a normálisabb diakmunkakhoz is kell a kártya ( később meg szerintem méginkább )
2021. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!