Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem akarom beoltatni magam...

Ha nem akarom beoltatni magam a covid ellen, de bulizni, strandra, edzésre, étterembe, meg igazából mindenhova szeretnék menni akkor mi van? 17 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Félek a vakcinától, mert egy vakcinát 10-15 évig tesztelnek amíg jó nem lesz, ez meg egy 6 hónap alatt összetákolt akármi, nemtudjuk mi van benne, nem tudjuk 3 év múlva milyen mellékhatásokat fog produkálni. Ez most olyan hogyha egy testépítő használ szteroidot, lehet hogy belehal, lehet hogy nem. Lehet hogy 3 év múlva kihullik tőle a haja, vagy 5 évvel hamarabb hal meg. Konkrétan magán kísérletezik, emberek millióival ezt tenni pedig nem helyes szerintem.


A másik, hogy a járványt nem fékezi meg, mert csak az adott egyénnek csökkenti a betegség lefolyását, ugyanúgy el tudod kapni, másnak tovább tudod adni. Azért van kevesebb fertőzött, mert kevesebbet tesztelnek, minden úgy van ahogy lenni akarják, a kormányban sem bízok már.


Kétségbe vagyok esve mi lesz így?


2021. máj. 7. 22:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
27%
#18 könyvtárban összefogdosod a könyveket
2021. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!