Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyűrött, "öreg", száraz,...

Gyűrött, "öreg", száraz, sárgás, hámló bal tenyér, egészséges jobb tenyér?

Figyelt kérdés

Olyan 1-2 hónapja vettem észre, hogy a bal tenyerem olyan lett, mintha 50 évet öregedett volna. Szabályosan gyűrött volt a bőr, olyasmi, mintha kiázott volna. Amikor pedig tényleg kiázott, akkor kegyetlen csúnya lett és mintha már-már elválna az ujjaimról a gyűrött bőr.

Ez volt az első tünet.

Azóta olykor hámlik a bőröm (mint a száraz bőr szokott), helyenként mintha enyhe bőrkeményedés lenne és ahol az enyhe bőrkeményedés van, ott helyenként sárgás.


Eleve be volt tervezve a laborvizsgálat és elmegyek bőrgyógyászatra is.


Viszont rettenetesen félek!


Konkrétan azt is olvastam, hogy tüdőrák jele is lehet ez. Illetve pajzsmirigy-alulműködés...


Egyébként igyekszem egészségesen élni, eszem zöldséget, gyümölcsöt, szedek vitaminokat, sportolok, eleget iszom.

Az általános közérzetem jó, az életmódom miatt most kifejezetten jobb, mint régen volt.


Nagyon félek.


2021. máj. 26. 15:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Úgyhogy nem kell félni nem vagy súlyos beteg
2021. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
A testápolóra nekem is reagál valamelyest, de van, ami még így is rosszabbodik illetve a gyűröttség maradt. :(
2021. máj. 29. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!