Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet, nyalkas széklet?

Véres széklet, nyalkas széklet?

Figyelt kérdés
Egy ideje sokszor van szorulasom és bár ha érzem h nem is jön mégis erőltetem ilyenkor mindig nyálkás, sokszor puffadok is, ma észrevettem h véres volt nem is volt székletem csak próbáltam kakilni és észrevettem a vért a papíron nagyon meg vagyok ijedve világos piros vér volt,ehet stress okozza nem tudom, mostanában mentálisan nem vagyok a toppon valamint nem étkezem rendszeresen, egyik nap 2* eszek akkor is keveset másik nap jóval többet tinédzser lány vagyok és nagyon meg vagyok ijedve kérlek segítsetek nagyon szégyellek beszélni erről szólni szülőknek orvoshoz menni, neten pedig csak remeket olvasok hogy rák és hasonlók

2021. jún. 29. 21:00
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Huh nálam egyáltalán nem csikokban volt, azóta halistennek nem volt ilyen valamint ma nem ettem össze vissza és zöldséget is ettem kakilni is tudtam, egy kis nyalkát meg láttam de semmi különös azóta valamint nekem semmi fájdalom vagy szuras nincs néha viszont viszket a fenekem körül úgy higy figyelem magam egy ideig ha még egyszer észre veszem vagy nem jövök rendbe be kell vallalnom az orvost
2021. júl. 2. 18:22
 12/30 A kérdező kommentje:
Huh nálam nem csikokban, valamint azóta nem fordult elő ma nem ettem össze vissza és zöldséget is ettem kakilni is tudtam, egy kis nyalkát meg láttam de semmi különös azóta,persze még meg vagyon ijedve kicsit de gyanítom hogy aranyér mivel viszketni is szokott néha, úgy vagyok vele h 1-2 hétig figyelem magam ha addig megint vérezne vagy nem javulna a helyzet akkor még irány az orvos
2021. júl. 2. 18:27
 13/30 A kérdező kommentje:
Na én meg azthittem nem küldte el úgy higy sikerült 2* leirnom
2021. júl. 2. 18:28
 14/30 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen aranyered van ,sőt valószínűbb az anális fisszúra, ez a végbélzáróizom finom berepedései. Semmikképp nem szabad soha erőlködni. Vegyél aszalt szílvát, és egyél meg naponta 10-15 rendezni fogja a székletet, a panaszok is eltűnnek.teljesen mindegy híg nyálkás, vagy épp kemény darabos a széklet, az aszalt szílva mintaszékletet csinál belőle.
2021. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. júl. 5. 12:59
 16/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, még valami! Én voltam az, aki proktológián volt, nekem felírta a doki, hogy alapos tisztálkodés wc-zés után. Bármilyen fura, de ő öblítést javasolt :D Ezt azért mondom neked, mert lehet nekem is fisszúrával indult, aztán ha oda belemegy valami baci be is gyulladhat.. És az már fájni fog, vérzik, nyálka van stb. Ezért, ha úgy érzed valami felsért, vagy nehezen székeltél mert kemény volt a cucc, menj el utána lezuhanyozni és jól mosd ki magad, hogy ezt elkerüld! Feltéve, ha nincs seggmosótok :D
2021. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Hát seggmosónk nincs de ha esetleg jó erős nyommással használom a zuhanyt.. Köszii
2021. júl. 5. 13:09
 18/30 A kérdező kommentje:
Egyébként 16os te azóta meggyógyultál?
2021. júl. 5. 13:10
 19/30 anonim ***** válasza:

Jaaja jó lesz az úgy, nem is kell nagyon erőssel, csak picit veress neki oda, én néha akkor éreztem meg igazán hogy van ott valami, ami fáj.

Amúgy 2 napja kezdtem a kúrát, most nem igazán fájdogál, vérzés meg nem is volt, de nekem az eddig is elvétve 1x jelentkezett.

2021. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Naa örülök hogy jobban vagy
2021. júl. 5. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!