Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet, nyalkas széklet?

Véres széklet, nyalkas széklet?

Figyelt kérdés
Egy ideje sokszor van szorulasom és bár ha érzem h nem is jön mégis erőltetem ilyenkor mindig nyálkás, sokszor puffadok is, ma észrevettem h véres volt nem is volt székletem csak próbáltam kakilni és észrevettem a vért a papíron nagyon meg vagyok ijedve világos piros vér volt,ehet stress okozza nem tudom, mostanában mentálisan nem vagyok a toppon valamint nem étkezem rendszeresen, egyik nap 2* eszek akkor is keveset másik nap jóval többet tinédzser lány vagyok és nagyon meg vagyok ijedve kérlek segítsetek nagyon szégyellek beszélni erről szólni szülőknek orvoshoz menni, neten pedig csak remeket olvasok hogy rák és hasonlók

2021. jún. 29. 21:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
31%

Mindenképp menj el proktológushoz.

Nekem 21 évesen volt vér, nyák, kiderült, hogy krónikus vastagbélgyulladás.

Ne te diagnosztizáld magad!

2021. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
22%

Miért pontoztatok le?

Majd az ö diagnózis sokkal jobb... Idióták:)

2021. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
45%
*öndiadnózis
2021. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudok írni... **öndiagnózis
2021. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért de azóta se jelentkezett vér plusz több rostot eszek kakilas is rendszeresebb és nem olyan kemény de ha még egyszer jelentkezik hallgatok rád és irány az orvos
2021. júl. 6. 15:43
 26/30 anonim ***** válasza:
59%

Nekem anno úgy volt, hogy picit volt, aztán hónapokig nem és bumm, beindult a buli.

Nem ijesztgetés, esetleg jobban is szemügyre veheted, akár telóval világítva is, hogy futi nincs e.

Ezer oka lehet, valszeg ennyivel le is tudtad:)

2021. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
46%

#26

Amúgy bocsi, hogy ezt írom, de én ettöl voltam besarva ezért mentem el vele már proktologiára. Meg ezért javasoltam kérdezőnek. De ugye ha a proktologus talált nekem valamit, ami elmondása szerint vérzést okozhatott, nincs ilyen jellegű gond..? Kicsit most vissza szarattál :D

De nekem ez már egy éves dolog, tehát akkor már tuti rosszabb lett volna.

2021. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
63%

#27 Nekem a proktológus anno csak annyit mondott, hogy fentebbről jön a vérzés, mint amit meg tud nézni.

Ha neked talált valamit, ami okozhatta, valszeg ennyi.

Nekem tovább kellett mdnni, de basszus, belőlem ömlött a vér, más kategória volt :'D

2021. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
46%

Jaaa vagy úgy.. nálam más kategória kb. mint kérdezőnél, csak nekem pici csíkba volt a cuclin :D így egyszer-egyszer. És más tünetem sem volt ami utalt volna másra pl fájdalom láz egyebek..

Hu nagyon nagyon sajnálom, hogy ilyenen mentél anno keresztül, remélem jól vagy már és a legjobbakat kívánom neked! (:

Meg neked is kérdező, de ha megint látnál azért ugorj be a proktoba, nem rémálom kibírható nyugi. Ír is rá valamit.

2021. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Huhh mennyiünknek volt ez a nyavaja azért remélem nincs komolyabb baja senkinek, el se tudom képzelni milyen ilyeszto lehetett hogy ömlött belőled a vér remélem jobban vagy
2021. júl. 7. 00:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!