Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés szerű széklet és...

Hasmenés szerű széklet és probiotikum?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hete, ilyen elég változatos a “csokim”. Néha folyékony néha meg laza és van, hogy ha répát eszem vagy paradicsomot akkor benne marad a székletemben, darabokban … Probiotikum segíthet rajta?


Ezt néztem : [link]



2021. júl. 8. 13:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Enterol, ami tobb orvos szerint er is valamit...
2021. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Aha. Na hát ha ennyi mondott, mondok neked olyan probiotikumokat, ami tényleg ér valamit és nem csak marketing.

Ide nagy dózisú cucc kell, ami sokféle törzset tartalmaz.

Progastro 825, Flora Balance +, vagy még a Biokultot szokták mondani, de az igen drága és többet is kell bevenni.

Ezen felül sok folyadék, ne igyál se alkoholt, se koffeint és egy darabig semmi tejtermék. Cukrosat se. Tudom nehéznek hat, de regeneráld vissza magad, kajálj tisztán és úgy szedd.

2021. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ja ooh basszus bocs azt hittem a kérdező írt vissza.. :D mindegy így is érvényes amiket írtam.
2021. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Hát gasztróra kaptam beutalot , és igen nem ilyen egységes kígyó, hanem ilyen trutyis..


Belinkeltem a probiotikumot , az jó lehet?

2021. júl. 8. 19:22
 15/21 anonim ***** válasza:

Ja igen egyébként, most hogy néztem ez is jónak tűnik.

Hány éves vagy egyébként, nő vagy férfi? Szó szerint semmit nem mondott rá, csak tovább küldött?

2021. júl. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát, hogy Post Covid , április elején voltam Covidos . 24 éves srác .
2021. júl. 9. 08:30
 17/21 anonim ***** válasza:

Azta basszus..

Hallottam már ilyen utóhatásokról, de ilyenről még talán nem. Az a durva, hogy elvileg én is voltam Covid-os, mert teszt kimutatta, hogy van antitestem és nekem is hasi dolgaim lettek az utóbbi 1 évben. De azért nem ilyen mindennapos, csak érzékenyebb, nekem is gyakrabban van ilyen lágyabb széklet. Úgyhogy ki tudja, lehet köze van hozzá.

2021. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát , jó lenne, ha elmúlna már végre 😩.
2021. júl. 9. 13:56
 19/21 anonim ***** válasza:

Hiába jön itt valaki azzal, hogy több a törzs benne, az egy dolog. Semmi.

Enterol működik egyedül maskepp, es van másból.

2021. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Enterol az egy gomba fajta… azok legjobban antibiotikum kúra után jók, vagy közben mert nem öli meg őket a cucc.. :D
2021. júl. 9. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!