Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet? Valaki hasznosat...

Mi lehet? Valaki hasznosat tud mondani? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja voltam vérvételen mivel a legtöbbet hormont néztek ezért kértem ujabb vérvételt akkor minden érték amit néztek ami nem hormon jó volt és most eltérések vannak a vörösvérsejteknél meg még jó párnál magasabb az érték.. ami nagyon aggaszt az hogy a vizeletemben találtak valamit nem tudom mi de a megengedett 10 helyett 500 lett😭 a doktorom meg fejetlenűl irt antibiotikumot és idézem szó szerint ezt mondta " hát itt egy csomó minden bevan karikázva de minden rendben" és ekkor nagyon felmérgelt és megkérdeztem hogy hogyvan minden rendben ha eltérnek az értékek.. Erre ő " ezek az analizisek nem elegek" de nem küldött sehova... nagyon megvagyok ijedve😭

2021. júl. 9. 16:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a legrosszabbra! Még mindig azt mondom, vese, minden összefügg. Főleg, hogy írod, hol érzel fájdalmat.
2021. júl. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Ahj nagyon remélem hogy nem rák. 20 éves vagyok. Sajnos tulsulyos viszont már fogytam 10 kilot de eléggé félek..
2021. júl. 10. 06:53
 23/24 anonim ***** válasza:

Bocs, most nézem, éjjel a bilirubint nem néztem. De hasnyálmirigyre továbbra sem gondolnék, főleg nem rákra.

Ami még eszembe jutott, az az epekő.

Mindenesetre ne görcsölj rá, szedd be az antibiotikumot, ha továbbra sem vagy rendben, kérd meg a dokit, kérjen új labort, ha az se lesz jó, kérd meg, utaljon el belgyógyászatra.

2021. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szedem a gyogyszert remélem semmi komoly tényleg
2021. júl. 10. 07:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!