Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hajhullás oltás után?

Hajhullás oltás után?

Figyelt kérdés
Másnak is hullik a haja covid oltás után? Május 24en kaptam meg a második Sinopharmot és kb 3 hete vettem észre h nagyon hullik a hajam. Kissé meg vagyok ijedve tőle. Valakinek hasonló tapasztalat?

2021. júl. 26. 19:22
1 2 3 4
 11/40 Kíváncsifáncsi99 válasza:
73%
Szia. Én most tapasztalom ezt, valószínűleg az oltás mellékhatása. Azóta van változás nálad? Mit kezdtél vele?
2021. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
23%

"valószínűleg az oltás mellékhatása"

Ezt te mondod vagy orvos mondta? Ha orvos, akkor miért kérdezed, hogy a kérdező mit kezdett vele? Hiszen akkor már megmondta a doki, hogy konkrétan neked mit kell kezdened vele. Ha meg nem voltál még orvosnál a problémával, akkor honnan veszed, hogy köze lehet az oltáshoz? Egy csomó más miatt is lehet.

2021. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Kíváncsifáncsi99 válasza:
72%
Képzeld kivizsgáltattam magam miatta, semmit sem találtak az orvosok. Orvos mondta, hogy akkor valószínű ez miatt lehet, de vitaminon kívül nem tudott semmit rá adni. A vitamint nyilván szedem, de kíváncsi vagyok, hogy esetleg másnak mik a tapasztalatai.
2021. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
69%
Kíváncsifáncsi, én már hozzászóltam a kérdéshez korábban és ismételten csak a Varga hajcseppet és sampont tudom ajánlani! Elmúlt tőle a durva hajhullásom, amikor már kb azt hittem megkopaszodok.
2021. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Azóta megjártam egy csomó kivizsgálást (fogorvos, vérvétel, nőgyógyász), de sehol sem találtak semmit sem.


Hajam továbbra is hullik, pedig szedek mindent, használok ilyen olyan cseppeket, hajszeszt, de semmi. Lassan már 3 hónapja tart ez az állapot. A hajmosas maga a katasztrófa, végig húzom a kezemet a vizes hajamon, és brutal ami rajta marad.

2021. szept. 9. 17:03
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

Ősszel mindenkinek jobban hullik. Jo, tudom, akkor miert hullott ugyanugy nyaron is

...

2021. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
#16: július óta hullik, tehát nem őszi hajhullás
2021. szept. 9. 17:33
 18/40 anonim ***** válasza:
Ha most, szeptemberben is hullik még, akkor azért abban az ősz is benne van...
2021. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
#18: abszolút, igazad van 😊
2021. szept. 9. 20:30
 20/40 anonim ***** válasza:
82%
Nekem április óta hullik de nagyon, akkor kaptam az első oltásomat. Én is teljesen egészséges vagyok, így csak az oltáshoz tudom kötni, mert azóta hullik. Félek nagyon, mikor fog abbamaradni? Hajmosásnál több száz szál kijön, fésülködésnél is rengeteg.
2021. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!