Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hajhullás oltás után?

Hajhullás oltás után?

Figyelt kérdés
Másnak is hullik a haja covid oltás után? Május 24en kaptam meg a második Sinopharmot és kb 3 hete vettem észre h nagyon hullik a hajam. Kissé meg vagyok ijedve tőle. Valakinek hasonló tapasztalat?

2021. júl. 26. 19:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
10%
Azért ha egy olyan ember, akinek ilyen gyanúja van, több hasonló témájú kérdéshez is beírja ezt, úgy tűnhet, hogy sokszor annyian vannak, mint amennyien valójában...
2021. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Máriás Krisztián válasza:
39%

Én is tapasztaltam magamon pfizer 2 oltás 3 tagú családomon mind tapasztaltuk 50% százalékát elvesztettük és ez komoly nem kamu kivétel ez 5 éves lányom mert ugye gyerek nem kapott nem mendom hogy a vakcina de ha ennyien észleljük gyanús szerintem nyugottan fellehet írni a mellékhatások közé de hat amúgy mi lessz még ???

én 28 férfi

A párom 25

Anyósom 47

2021. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Jason_Brody válasza:
50%

Nekem már április óta hullik a hajam (7 hónapja) az oltás miatt és eszméletlen dús hajam volt és már a 70%-a kihullott. Könnyebb, gyenge, vékonyabb lett. Beletúrok alig érzem, hogy van hajam. Hajmosás meg a fésülködés katasztrófa a lefolyóból csomóba szoktam kiszedni a hajamat.

Ennyire még semmit nem bántam meg az életembe mint azt, hogy beoltattam magam.

Abban reménykedem hogy majd túl leszek rajta és majd újra elkezd nőni. Bár 7 hónap alatt semmi javulás :'(. Vitaminokat, Biotint hiába szeded szart se ér. Bár visszamehetnék az időbe... biztos nem csinálnék ilyen hülyeséget, hogy beoltatom magam. Legszívesebben pépesre verném magam, hogy ekkora egy f*sz voltam.

Vérvêtel-labor vizsgálat minden negatív papíron minden oké....

25F

2021. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
18%

"az oltás miatt"

Ezt az oltás gyártója írta meg neked, miután hivatalosan is jelezted feléjük, hogy arra gyanakszol, az oltástól hullik, mire célzott vizsgálatokkal kimutatták, hogy konkrétan a te hajhullásod konkrétan az ő oltásuktól van? Ha nem, akkor honnan veszed, hogy az oltás miatt hullik a hajad?

2021. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Jason_Brody válasza:
61%

Soha nem hullott a hajam és papíron egészséges vagyok mint a makk nincs semmilyen vitaminhiány semmi betegség, és érdekes módon az oltás után 1 héttel elkezdett hullani a hajam csak az miatt lehet.

Ja és 20 éves unokahugom is ugyanakkor lett beoltva és neki is a fele haja hiányzik már azóta.

2021. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Tehát te már nem 20 éves vagy, öregszel, természetes jelenség. Plusz a stressz, ami a járvány miatt is van persze (de nem konkrétan az oltás miatt). Bőrgyógyásznál voltatok?
2021. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Jason_Brody válasza:
81%

Bőrgyógyásznál nem voltunk, viszont akkor unokahugom is akkor öregszik rendesen már 20 évesen ezek szerint. Családi ágon se örökölhettem a hajhullást, mert nincs kitől. Már 17 éves korom óta se egy megfázás semmilyen betegséget nem kaptam el.

6 éves munkaviszonyom alatt is 3 napot voltam betegszabadságon és az is bölcsességfog húzás miatt volt.

Ezeket most nem bunkóságból csak azért írom le, hogy szerintem nem természetes jelenség, hogy 25 évesen az oltás után 1 héttel hirtelen csomóba hullik a hajad úgy, hogy a lefolyóból ki kell szedni és egészségügyi/öröklődési okokat ki lehet zárni. Kivéve bőrgyógyász ott nem voltam. Nincs semmilyen allergiám soha nem is volt.

2021. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
41%
Azért hallottunk már olyat, hogy valaki "papíron"(!) makkegészséges, aztán egyszercsak kiderül, hogy valami mégis van... És mondjuk éppen hajhullással kapcsolatban éppen a bőrgyógyászt kihagyni nagyon nem tűnik logikusnak...
2021. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
28-as, ez nagyon érdekes, ugyanis nekem is egész életemben nagyon dús hajam volt, sosem hullott. Oltás után azonnal elkezdte tavasszal, és azóta sem sikerült elállítani! Nekem is nagy csomókban hullik, már több mint a fele kihullott. Félelmetes.
2021. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

"és azóta sem sikerült elállítani"

Mivel próbáltad elállítani? Bőrgyógyásznál voltál?

2021. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!