Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hajhullás oltás után?

Hajhullás oltás után?

Figyelt kérdés
Másnak is hullik a haja covid oltás után? Május 24en kaptam meg a második Sinopharmot és kb 3 hete vettem észre h nagyon hullik a hajam. Kissé meg vagyok ijedve tőle. Valakinek hasonló tapasztalat?

2021. júl. 26. 19:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Voltam börgyógyásztól kezdve vérvételen át (nagylabor). Szedek már rá minden szart, cink, biotin, sörélesztő, semmi nem hat. Egészséges vagyok az orvosok szerint.
2021. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a járvány miatt úgy változott az életetek, hogy sokkal több a stressz, a szorongás, és talán attól van.
2021. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
A járvány 2020. márciusa óta itt van nálunk. Nekem közben csődbe ment a vállalkozásom, ez igen nagy stressz volt, mégsem hullott a hajam. Idén április végén megkaptam az első oltásomat, azonnal elkezdte, és azóta is hullik. Csak ehhez tudom kötni. Orvosok semmit nem találtak, nincs gyulladás a szervezetemben.
2021. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

"Orvosok semmit nem találtak"

Na de és a bőrgyógyász orvosok? Nem csak a szervezeten belüli gyulladás okozhat hajhullást...

2021. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
#23as, nekem dettó ugyanez, csak július óta.
2021. nov. 18. 19:34
 36/40 A kérdező kommentje:

#35: akadjal már le a borgyogyaszrol!!


Én is mindent megnézettem és nálam se találtak semmit sem, mellesleg én borgyogyasznal is jártam. Sztem egészen biztos h az oltastol hullik, nekem is volt már kismillio krízis és stressz az életemben, de olyan hajhullast, elvekonyodast meg életemben nem láttam. És hiába szedek rá bármit, fújom bármivel, semmit sem használ. Én már feladtam egyébként. Levagattam rövidre a hajamat, ami mellesleg jobban áll, mint anno a hosszabb, és bízom benne h vmikor csak megáll, és nem leszek kopasz. Ami biztos, szoba sem kerülhet harmadik, meg negyedik, meg nem tudom hanyadik oltás.

2021. nov. 18. 19:38
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

"hiába szedek rá bármit, fújom bármivel, semmit sem használ"

Ajjaj... Akkor lehet, hogy éppen ezek közül valamelyiknek (vagy egyszerre többnek) a mellékhatása, hogy úgy hullik, vékonyodik, mint még soha, hiszen korábban nem bombáztad ennyi mindennel egyszerre...

2021. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Jason_Brody válasza:
90%

Ez az oltás mellékhatása semmi más. De igaziból nem zavarna, ha tudnám hogy vissza fog nőni a hajam csak erre nincs biztosíték.

2 hónapja már nem csinálok vele semmit nem szedek rá semmit, mert már igaziból ráuntam erre az utóbbi 5 hónapra csak kib*szottúl sajnálom, hogy sokkal jobban jártam volna ha nem oltatom be magam ezzel a szutyokkal. Csak is magamra vagyok mérges.

2021. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Én is ugyanígy vagyok vele, h ha tudnám h ez az állapot átmeneti, akkor könnyebben elfogadnám, de hat ki tudja, h egyáltalán hol van meg a vége….plusz a másik, ami úgy dühíteni tud h senki se szólt h ilyen mellékhatás lehet.


Amúgy én azt logikaztam ki, h az olyasmi, mint egy covid utohatas, ugye ott is rengetegnek hullik a haja.

2021. nov. 19. 01:50
 40/40 anonim ***** válasza:
54%

"olyasmi, mint egy covid utohatas, ugye ott is rengetegnek hullik a haja"

Akkor meg nem mindegy, hogy melyiktől? :)

2021. nov. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!